Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföld vagy Dubai?

Thaiföld vagy Dubai?

Figyelt kérdés
Nyaralás szempontjából melyiket ajánlod? Főleg olyanok véleményére vagyok kiváncsi aki legalabb egyik helyen volt. És valasz esetén egy kis indoklást megköszönök. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 22. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét helyen voltam, sőt jövő héten csütörtökön megyek újra Thaiföldre. Ha választani kell akkor mindenképpen Thaiföld, mert sokkal olcsóbb, és rengeteg látnivaló van. Dubai gyönyörű, csillogó, az embert ámulatba ejti az a mesés gazdagság ami ott van, de ennyi. Sok látnivaló nincsen, és azért csak odamenni, hogy egy kisebb vagyont ott hagyjon az ember, hogy a napozzon, nem éri meg. Ezt Thaiföldön is meg lehet tenni. Mondjuk én szeretek ismerkedni a kultúrával, a másik ország vegyes szépségét szeretem megismerni, ezért szívesebben túrázok, mint napozok.
2015. nov. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A két hely nincs egy kategóriában.

Az egyik egy sivatagban fölhúzott kőrengeteg, a másik egy élhető trópusi ország.

2015. nov. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Thaiföld.
2015. nov. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
A 2.-nek tökéletesen igaza van. És Thaiföld, persze nem azokba a turistagettókba ahova a magyarok járnak.
2015. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó! Turista gettó alatt milyen részeket értesz? És ha nem oda akkor hova érdemes menni.
2015. nov. 22. 09:41
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Én Dubajban voltam, azt is érdemes megnézni, de szerintem ott elég egy hosszú hétvége. Nyaralni én sem oda mennék, arra túl drága és nincs arányban.
2015. nov. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

turistagettó = Pattaya, Phuket és a nagyon felkapott szigetek. Kisebb, kevésbé felkapott helyek pl Ao Nang és hasonlók. Bár mondjuk nem írtad neked mit jelent a nyaralás én pl nagyon jól éreztem magam Chiang Mai-ban is és Sukhotai-ban is.

De ha a földi paradicsomba kívánkozol akkor az Indonézia pl Raja Ampat

2015. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem a nyaralás az aktív nyaralás. Tehát nem egész héten fekszem a parton hanem megyünk felfedezni a környéket, látnivalók, kultúra.
2015. nov. 22. 14:20
 9/9 anonim válasza:
Ezt neked kell eldönteni melyik érdekel jobban én pl. Gondolkodás nélkül dubai ba mennék mert imádom az arab embereket,kultúrát
2016. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!