Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Veszélyes Thaiföld?

Veszélyes Thaiföld?

Figyelt kérdés

Veszélyes Thaiföld? Bangkok?

1-2 Hó ra akarok ki menni egyedül.

mire kell figyelni és vigyázni?

szüleim szerint nagyon veszélyes.. a reptéren simán drogot csempészhetnek a poggyászomba? meg kirabolhatnak reptéren?

szüleim szerint még a pénzem is elveszik.

Kint van egy thai ismerősöm akinél lakhatnék ed apu azt mondta már az így gyanús hogy felajánlotta

mik a tapasztalatok?

ti mit tanácsoltok?

volt vki hosszabb ideig kint?



2015. nov. 24. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Úgy látom a szüleid rendkívül tájékozottak a nagyvilággal kapcsolatban........olyat nem mondtak még,hogy valami terrorista meg le lő,vagy felrobbant?!?
2015. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a legnagyobb rád leselkedő veszély az, hogy elalszol a napon és úgy leégsz, hogy utána hólyagosan jön majd le a bőröd.

De valószínű sok egyéb veszélynek is ki leszel téve, ha nem olvasol könyveket, beszámolókat, blogokat arról, milyen is ott az élet.

2015. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Thaiföld sokkal biztosságosabb mint magyarország.
2015. nov. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csaba63 válasza:
Nagyon jó a közbiztonság,és szerintem egy csöppet sem veszélyesebb mint pl.Svájc!Én nemrégen jöttem haza,1 hónapot voltam kint,de még csak nagyobb vitát vagy veszekedést sem láttam,nemhogy verekedést,netán rablást vagy még durvábbat.Én Pattaján voltam végig,és hidd el hogy sokat jártam az éjszakában,de semmi atrocitás nem ért.Itthon egy péntek este ha végigmegyek a városon,szinte minden harmadik kocsma előtt ütik egymást az emberek!Ez a Magyar virtus! Remélem hogy segítettem. Jó utat neked!
2016. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért Bangkoknak van egy két része amihez a 8 ker kis szelíd negyed, ott azért csak okosan.
2019. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!