Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szeretnék idővel japánba...

Szeretnék idővel japánba élni! Milyen ott a kinti élet, és mi kell, hogy állampolgárságot kapjak?

Figyelt kérdés

Fogok majd tanulni japánul, és érdekelne, az ottani lét!

Esetleg aki járt ott, vagy élt adna tanácsokat?



2015. nov. 26. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Egyrész szerintem max. egy hete írtuk ezt meg , keress vissza! Sőt, akár csak lapozd végig az Ázsia részleget.


Azért kíváncsi vagyok, hogy aki ennyi rengeteg helyesírási hibát vét a legegyszerűbb kérdésen és nem is tud japánul még az mire alapozza ezt a döntést, hogy ott akar élni. Tippem: a világon semmire.

2015. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak egy kicsit is érdekelne tényleg ez az egész akkor nem kérdeznéd itt a vakot,hogy "Milyen ott a kinti élet, és mi kell, hogy állampolgárságot kapjak?" mert akkor ezekre a kérdésekre már valószínüleg tudnád a választ,hiszen ha érdekel utána tudsz nézni millió helyen........de te még erre sem vetted a fáradtságot.........úgy hogy szerintem üljél nyugodtan a fenekeden!!!


"Fogok majd tanulni japánul"...és mégis mikor akarsz ennek majd neki kezdeni??Mikor már ott vagy??Akkor már lehet kissé késő lesz......

2015. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Ezer ilyen kérdés van, nézz körül egy kicsit.

Röviden nagyon más a kinti élet, más az életstílus, életritmus, szokások, munkamorál.

Állampolgárságot nehéz kapni, erről is sok kérdés van, ha önerőből szeretnél akkor tanulj hiányszakmát, és legyél is jó benne (egy orvosi diploma még nem elég, szakosodj, szerezz tapasztalatot), vagy ami egyszerűbb, házasodj be, ahhoz még különösebb nyelvtudás se kell.

Mennyi idős vagy? Ideje lenne nekiállni japánul tanulni, nem egy könnyű nyelv, pláne ha dolgozni is szeretnél kint.

(Én éltem Japánban, lenne is lehetőségem menni, de Magyarországon nekem most nyugisabb az élet.)

2015. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első kettő "válaszoló" nagy nulla, a harmadik, nagyjából normális választ adott! És milyen helyesírási hibáról beszélsz te majom?!
2015. nov. 27. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Először nézzél már majd magadba kedves nulla úr.....
2015. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
91%

A tulajdonneveket illik nagy betűvel írni, illetve JapánBAN szeretnél élni, JapáBA csak menni szeretnél :)

Nem az első válaszadó vagyok, csak gondoltam megválaszolom ezt a kérdésedet is :)


De egyébként, google szerintem ha rákeresel simán találsz róla anyagot, hogy hogyan lehet kijutni, milyen az élet.

2015. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez igaz, köszönöm. De most ez komoly?! Ez olyan megbocsájtatlan dolog, hogy japánba vagy japánban?!

Miért ti nem hibázhahattok?! Különben is az én billenytyűzetem már elég régi, és nem mindig érzékeli, hogy lenyomom a gombokat, és nem is húzza alá a hibás szavakat a gép!!! "Nézzél előszőr magadba" Örülök, hogy ennyi "okos" ember létezik és irogat unalmába. Feltettem egy kérdést, és vagy válaszolj normálisan, ha szeretnél a kérdezőnek segíteni, vagy maradj veszteg!!! Egyesemberek unalmukban irogatnak hülyeségeket, vitáznak, de ne féljetek, lehet hogy nem érdekel titeket, de ment nektek a DISLIKE!

Üdv.

2015. nov. 28. 13:45
 8/8 anonim válasza:
0%

Jé, nekem is ilyen céljaim vannak. :DD

Sok sikert hogy elérd, sajnos nem tudok válaszolni, de azért leirtam. ._. :P

2015. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!