Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ha a Távol-Keletre utazunk,...

Ha a Távol-Keletre utazunk, akkor odafelé vagy visszafelé rosszabb a jetlag?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
hazafele mindig rosszabb jönni.
2015. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bécsből legalábbis este hatkor megy a gép, gondolom Pestről is hasonló. Hát akkor reggelre vagy ott, egy éjszakád kimaradt. Ez szörnyű. Visszafelé semmi gond, kicsit hosszabb a nap a szokásosnál de ennyi.
2015. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kifelé este indulok, helyi idő szerint este érkezem.

Visszafelé este indulok, reggel érkezem Bp-re.

Remélem azért tudok majd aludni a gépen.

2015. dec. 20. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
en mindig visszafele erzem rovidebnek az utat...
2015. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Odafelé még bevagyok zsongva, jee nyaralunk érzés. Simán jetleg nélkül átvészeltem az oda utat. Vissza már jóval nehezebb volt. Kétszer történt meg, hogy lebetegedtem az út után. Egyszer meg durva hasmenésem lett hazafelé, illetve olyan is volt, hogy amikor leszálltam remegtem, hánynom kellett, majdnem elájultam. Szóval nekem a vissza út mindig nehezebb.
2015. dec. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem odafelé. Amikor pl Japánban voltam, odafelé szörnyű volt. Délután indultunk, marha gyorsan beröpültünk az éjszakai zónába, aludni persze nem tudtam. Japánban helyi idő szerint 10kor szálltunk le, akkor itt még ugye éjszaka van, aludni persze megint nem tudtam, az első napot Tokioban végigkóvályogtam mint egy zombi.


Visszafelé sokkal egyszerűbb volt. Este indultunk Osakából, jó nagyot aludtam a gépen, valahol Kazahsztán felett felébredtem, aztán miután leszálltunk, semmi bajom nem volt.

2016. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 1. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Visszafelé egy órával hosszabb az út.
2016. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!