Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tokyoba körülbelül mennyi...

Tokyoba körülbelül mennyi pénzt érdemes vinni ha egy hétre megyek?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy nem épp a legolcsóbb hely pláne nem magyar fizetéshez :D Ha mondjuk nem egy elnöki lakosztályban de azért egy normálisabb szállodába megyek és egyedül. Mennyi költőpénz plusz szálláspénzre kell készülni? Aki esetleg volt már az letudná írni hogy mennyi Forintot váltott át Jenre (Ha szabad kérdezni)és azzal az összeggel mennyire boldogult el? (A repcsijegyet most ne számoljuk bele :) )

2016. jan. 3. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
kb. 250-300e Ft.
2016. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Tokió, forint és jen.

Elnöki lakosztály hol, melyik szállodában? Milliós összeg is lehet egy éjszaka egy főre.

2016. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Az ilyen nesze semmi infó,de mennyi pénzt vigyek hozzá kérdéseknek mi értelme van ezen az oldalon?!?
2016. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Én két hétre 1 milliót vittem jópár éve. Javarésze kellett is. Ketten voltunk, igaz mi végigutaztuk Japánt :)
2016. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőkész válaszokat :)
2016. jan. 4. 17:14
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi az hogy"nesze semmi infó"? Most komolyan mit akarsz még lábméretet megadtam hogy hova, hányan, mennyi időre, milyen szálláselvárással (Jó azt pontosíthattam volna még egy kicsit de azért érthető hogy nem egy 5x5 csillag de azért nem is egy lepukkant motelszoba hanem egy normális szállodai szoba) lemerném fogadni hogy fingod sincs az egészről csak elolvastad a kérdést és láttad hogy ebbe belelehet kötni és meg is tetted...
2016. jan. 4. 17:24
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

6-os morgásodat kérdező jelentettem.

**** áruházlánc, boros polc. Merlot, száraz vörös, 0,75 l. Mennyibe kerül?


Ennyi infót adtál. Én itt állok a boltban. Az egyik palack 450 Ft, a másik 6900 Ft.


Honnan kellene tudnunk, hogy

- te milyen anyagi körülmények között élsz;

- mennyit szánsz az útra;

- mit értesz normálison?


Az egyágyas szobák, s többágyas szobák egy személy esetén mindig drágábbak egy szállodán belül, mint amennyi egy főre jön ki többágyas szobában.

Tokióban nagyon sokféle szálloda van a két véglet között, s nyilván szezonárak is vannak.

Nem olcsó mulatság Japán, de számszerű összeget senki nem fog tudni neked mondani.

Nekem jó a zsíros kenyér is szatyorból, neked lehet olyan marha kell, amelynek 60 ezer forint kilója a hentesnél.

Nagyeszű Pálicsi Timike szerint minden nőnek jár a brill ékszer. Neki az a normális. Ne ránk pfujolj, ha benned van a hiba!

2016. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"számszerű összeget senki nem fog tudni neked mondani"

Ahhoz képest az 1.-nek és a 4.-nek is sikerült és különben is ha kapsz egy kérdést és nem tudsz rá értelmesen normálisan válaszolni akkor tovább állsz és nem kezdesz el belekötni a kérdezőbe minden *** ok nélkül!Az hogy te nem bírtad értelmezni a kérdést az nem az én hibám mert érdekes módon az 1-esnek és a 4-esnek is sikerült és az a legidegesítőbb hogy beugatsz egy számodra teljesen ismeretlen embernek és miután rád mer szólni még neked áll feljebb hogy mi az hogy volt pofája reagálni a kötözködő kommentedre. De am büszke lehetsz magadra sikerült felidegesíteni!

2016. jan. 4. 20:41
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Te kérdező! Szerintem legközelebb a kérdéshez írd oda önkiszolgáló módon a választ is. Akkor elég lesz csak bemásolni a válaszba, s boldog vagy.


Megdicséred azt, aki értelmetlenül leír egy számot, letolod azt, aki érvekkel megtámasztja azt, miért nem lehet kielégítő választ adni a kérdésedre.


Az igényeidet nem ismerjük, nem tudjuk milyen napi programra vágysz, mit szeretnél megnézni, vagy milyen egyéb szórakozás érdekel. Étkezési lehetőségek is nagyon széles skálán mozognak, szállás nemkülönben.


De ne mond, még egy kötekedő, írok számokat.

Napi 50 ezertől 600 ezer forintig változhat a kiadás fejenként. Sokkal kevesebből nem jössz ki, sokkal magasabb kiadás a csillagos égig növekedhet.

2016. jan. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Teljesen igaza van a kérdezőnek, egyesek valóban csak kötekedni akarnak és nem válaszolni!


#2 A kérdező nem nyelvi lektorálást kért! Érdemi választ nem sikerült adni!


#9 Érdekes módon a két válaszoló hasonló költséget adott meg, szerinted mi alapján? Segítek! Egyrészt nem azt kérdezte a kérdező, hogy mennyit lehet elkölteni, hanem azt, hogy mennyi pénzzel érdemes kimenni és ehhez azt is megadta, hogy nem ötcsillagos luxusszállodára gondolt, hanem elfogadható, normális, átlagos szállodára. Ebből az is következik, hogy nyilván nem azt a programot tervezi, hogy meztelen luxusprostik hasáról egye a szusit egész nap, hanem egy átlagos turista költésre gondolt, amire teljesen jó becslés az, amit a két érdemi válaszoló megadott.

2016. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!