Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Nekivágnátok tevekaravánnal/ló...

Nekivágnátok tevekaravánnal/lóháton a világnak néhány kutya társaságában egymagatokban, jurtában/sátorban aludva? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés

A kutyák mint társak, mint néminemű védelmi erőnek lennének jelen. Ők inkább személyes indokok miatt kiemelten fontosak, nálatok nem muszájna ott lenniük.


Tevekaraván = pusztán néhány - négy-öt - baktriai teve, nem több. Bár kérdés, hogy ha megnéznétek egy nevezetességet, addig hova tennétek a tevéket/lovakat/kutyusokat?


Ha lenne lehetőségetek rá - semmitől és senkitől nem függnétek, család sem lenne, vagy mennének a hozzátartozóitok is veletek - bele mernétek vágni egy ilyen több éves szállodát nélkülöző Föld körüli útba? :)



2016. jan. 4. 22:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
Ez nem merés kérdése, hanem akarás. Én bizony nem mennék. Beteg egy dolog.
2016. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább lóháton. Az kényelmesebb, meg a lovakat jobban szeretem, mint a tevéket :D Különben is a teve nem jó aszfaltos útra, márpedig a világkörüli úton ilyennel is találkozni. De amúgy igen mennék, a párommal. Viszont én nem komondort vinnék az útra (látom azt adtad meg címszónak), hanem agarakat.


A komondor szőrébe minden sz@r beleakad az ördögszekértől kezdve a kóbor jehova tanúig. Nem lenne időm állandóan tisztogatni.


Akkor tetszett meg ez a "semmi nélküli" világkörüli út, mikor a nászutas-biciklis magyar házaspár előadását meghallgattam. Én is csinálnék ilyet, max nem húznám el ennyi évre.

2016. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
elég hülye ötlet
2016. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hármas, akkor a kérdés nem neked szólt. Ismered a mondást - ha csöndben maradtál volna, bölcsebbnek látszottál volna. Kár ilyen kizárólag csak sértegető, egyáltalán nem építő jellegű "véleménnyel" elrondítani a kérdésemet.
2016. jan. 4. 23:18
 5/21 A kérdező kommentje:

Első. Te legalább nem beszóltál (bár a vége nálad sem volt szép), legalábbis erre utal mondatod első fele. Ha szerinted ez pusztán akarat kérdése - akkor miért tartod betegnek?! Hiszen egyáltalán nem tudod miért írtam ki, mi a célom vele. Ez csak egyedül rám tartozik. A kérdés rátok nézve csupán annyi: igen, vagy nem?


Béke! :)

2016. jan. 4. 23:23
 6/21 A kérdező kommentje:

Kettes, az agarak nem tudom képesek lennének-e védelmi célokat is ellátni, illetve nem jók egyaránt hűvös és máskor forró területekre. Plusz nem hívhatók vissza, ha meglátnak valami gyorsan mozgó célpontot, fenn áll a lehetősége, hogy nem látod egyiket-másikat viszont.


De hozzászólásodat köszönöm, ilyen hangvételű, nem alaptalanul sértegető, hanem építő válaszokra várok! :)

2016. jan. 4. 23:28
 7/21 A kérdező kommentje:
Hitetleneknek: sokan csinálják ezt ma is, olvassatok szépen utána, mielőtt elhamarkodottan, téves következtetéseket vonnátok le. Remélem most már ok minden! :)
2016. jan. 4. 23:30
 8/21 anonim válasza:

Talán,de ló háton,és csak is a párommal,tartanám a kapcsolatot a családommal,és nem több évig,azért én szállodába is mennék 1x-2x,mivel hogy nem árt néha meg fürödni/fürödni,tisztálkodni !!!

Ti hogyan gondolnátok megoldani a tisztálkodásra vonatkozó szükségleteket ???

Ez a kedves kérdezőnek is szólt !!! :D

2016. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
*megfürödni
2016. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Látod, részben ÉPPEN EVÉGETT a sok baktriai! Málhás állatok, akik cipelik néha (mikor úton van az ember két célállomás között - hiszen valahogy el kell XY helyre jutni is) a jurta/tipi mellett a szükséges terheket. Többek között a tisztálkodáshoz - is - használt édesvizet.
2016. jan. 4. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!