Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldön milyenek a lányok?...

Thaiföldön milyenek a lányok? Mennyire dübörög a szex turizmus?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy eddig. Csak aztan ne csodalkozz, ha a 'lanyok' epp nem lanyok, te meg jarhatsz honapokig kikezeltetni a karfiolokat a pocsodrol...
2016. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szexuális fertőzések mennyire gyakoriak a lányoknál?
2016. jan. 9. 18:32
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerinted???
2016. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Erre én is kíváncsi lennék, de főleg olyantól, akinek valóban van tapasztalata ebben és nem az olyanoktól, mint ez a 74%-os válaszoló.
2016. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rendszeres Thaiföld utazò voltam.(ma màr felesègem van, nem kur*valkodok). A lànyoknál a legfontosabb hogy MINDIG hasznàlj òvszert!!! Amùgy dübörög most is, ahogy hallom kevesebb az orosz turista, de lànyok vannak dögivel.


Tanàcs: A thai lànyok alacsonyak, kisebb mellűek, ezèrt a kirìvòan magas, nagy mellű "nőket" kerüld, mert nagy esèllyel ladyboyok. Ladyboyokat ha nem akarsz, normàlis hangnrmben utasítsd vissza, ne erőszakosan, mert a hormonkezelès ès droghasznàlat miatt nem lehet tudni hogyan reagálnak.

2016. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én saját tapasztalatom, hogy simán meglehet különböztetni a igazi lányokat a traviktól. Ahogy előttem is írta a kolléga, a travik magasabbak, kicsit kurväsabbak, mély hangjuk vagy erőltetett magas hangjuk van. Kicsit talán agresszívabbak is, de nekem szerencsére csak 1 ladyboy volt aki többször erőszakosan feltartott az utcán, megmarkolta a farkamat, és beakart vinni egy masszázsszalonba.

Mindössze három lánnyal voltam, de mindhárom követelte az óvszert, anélkül nem lehetett volna. Biztos vannak nemibetegségek is, de sok helyen olvastam, hogy már rég nem olyan gyakori mint 20-30 évvel ezelőtt, csak a rémtörténetek sokáig fennmaradnak.

Legbiztosabb, ha bárban dolgozó lányt viszel el. Igaz, hogy ők drágábbak, plusz a bár-nak is fizetni kell ha elviszed, de megéri a biztosabbra menni. Ha belegondolok, hogy a nagyon kedves és szép thai lányt megkaptam kb 20-25 ezert forintért estétől másnap délutánig....Egy álom volt.

2016. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
#5-ös, te kur*valkodni jártál ki? Mennyit kaptál egy menetért? :-))
2016. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aki fizet ott kint nőért az jó nagy barom, úgy értve , hogy maga az aktusért fizetni:-) hiszen ingyen is meg lehet kapni , csak egy kis angol tudás kell, nézzük csak hogy is megy ez!? ismerkedés ? mint mindenhol a világon , meghívod italra , elmentek kajálni , egy kis szuvenír .. és tied a csaj barátnőd lesz , és Thaiföldön annyival könnyebben indul egy férfi , nem kell hogy Brad Pitt legyél, ott a külső annyira nem számít mint Európában , kedves legyél jó szívű és nyert ügyed van egy fullos thai nőnél is akár aki a nyomornegyedből érkezett és vágyik a szeretetre kedvességre.
2019. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ott egy ronda hapsinak is jó esélye van egy szép Thai lánnyal összejönni, olyan nője lehet mint soha az életében még azelőtt , teljesen mások a Thai nők mint az Európaiak , talán nem véletlen , hogy lépten nyomon látni 60-70 éves idős külföldieket szép fiatal Thai lánnyal, jó nyugdíja van hazájában abból bőven megélnek ott ketten is Thaiföldön.. érdemes olyanoknak oda kiutazni 1 hónapra akik itthon nem igazán népszerűek a lányok körében és sok rossz élményük volt .. ott egy férfi felépítheti úja az önbizalmát talán haza sem akar majd jönni.
2019. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ladyboyok ide ladyiboyok oda ha elkezdene fogdosni egy transzfesztita erőszakosan olyan pofont lezörgetnék neki, hogy egy hétig egy fele menne a hormonlezelésével együtt, majd mindjárt be kell carni a köcsögöktől nem? Agyrém
2019. dec. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!