Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Azok akik voltak már Indiában:...

Azok akik voltak már Indiában: Hogyan sikerült vonat jegyet foglalnotok?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mióta próbálkozom a foglalással, de sose boldogulok vele.

2016. jan. 19. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavolrol ne probalkozz mert a vonatjegyek honapokkal ekore el vannak adva. Viszont minden vonalon van un.Tourist quota. Be kell menni az allomasfonokhoz es kervenyezni kell. Reggel kered, este megvan. Ki kell menni a vonathoz es ha fel van irva a neved a vagon falara akkor jo. Persze nem garantalom hogy elso osztalyu jegy lesz de en vegigutaztam Del Indiat masodosztalyu halokocsiban es teljesen ok volt. Nagy unnepek kornyeken persze ez a kvota is veges, pongalkor pl Tamil Naduban ket jegyet kaptunk harman de utaztunk akkor is csak egy ember kozepen aludt a csomagokon.
2016. jan. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aztaaa, milyen érdekes dolgokat lehet itt megtudni. Köszi első! :-)
2016. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam, 24 órával előbb kellett a helyszínen megvenni a jegyet és másnap mehettünk. Jalandar-ban...
2016. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült minden vonatra itthonról jegyet foglalnom online. De az elsőnek teljesen igaza van. És tényleg tökéletes a másodosztály.
2016. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2016. jan. 19. 19:32
 6/7 A kérdező kommentje:
hogyan sikerült IRCTCre regisztrálnotok?
2016. jan. 19. 23:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Az 1. pont tökéletesen működik.


[link]

2016. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!