Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Rajtam kívül is elbűvöl...

Rajtam kívül is elbűvöl valakit Tádzsikisztán?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
El ! Az oszt igen! Tándzsikisztán nagyon dzsukel vaker sukár ország !
2016. jan. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
15%
és még raj is
2016. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3%
Igen, majd elfelejtettem. Nagyon raj. Hangsúlyozom : NAGGYONN RAAJ !
2016. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
7%
Jó testfelépítésű ország, na !
2016. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

rövid időn belül négy válasz is, szerintem kérdező, erre te sem számoltál.

azt inkább hagyjuk ebből mennyi az értékelhető.

de hogy reagáljak a kérdésre is, tádzsikisztán nagyon nem gyere be!

2016. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagy egyedül, engem is elbűvöl. Most tervezem oda a következő utazásom. Grúziából indulnék és onnan Azerbajdzsán, Irán, Türkmenisztán, Üzbegisztán, Tádzsikisztán, majd végül New Delhi, India.
2016. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Mivel posztszovjet állam ezért nem.
2016. jan. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

> Grúziából indulnék és onnan Azerbajdzsán, Irán, Türkmenisztán, Üzbegisztán, Tádzsikisztán, majd végül New Delhi, India.


Azt azért meséld el nekünk hogy ki és mennyiért köt veled balesetbiztosítást ezekbe a csodálatos, magasan fejlett országokba való utazásra.

2016. jan. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

8.-s, a legtöbb biztosító köt, semmi különleges nincs ezekben a helyekben, voltam Iránban és simán kötöttem baleset biztosítást.

Bár arra azért kíváncsi lennék hogy Türkmenisztán hogy lenne megoldva, oda nem egyszerű és olcsó vízumot szerezni.

De hogy a kérdezőnek is válaszoljak engem nagyon érdekel Tadzsikisztan, szerintem a tájai elképesztő szépek és hasonlóan szeretnék eljutni Kirgizisztánba és Üzbegisztánba na meg persze Türkmenisztánba is. Ezek mind nagyon érdekes országok.

2016. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Tadzsikisztán király hely, a Pamir Highway egy must have! Meg ha már arra vagy, akkor - ha a biztonsági helyzet megengedi - megéri átugrani a Wakhan Valley-be (Afganisztánba).
2016. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!