Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánba milyen élelmiszert...

Japánba milyen élelmiszert lehet bevinni?

Figyelt kérdés
Repülővel megyünk, én szeretnék vinni tartós kenyeret, esetlen felvágottat, sajtot. Valahol azt hallottam, hogy semmit nem lehet bevinni, viszont olyan is olvastam, hogy bontatlan csomagolásban lehet esetleg. Valakinak van konkrét tapasztalata?

2016. márc. 5. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Minek? Konyorgom minek? Azt ne mondd hogy a repulon szeretnel felvagottaz sajtos kenyeret kenegetni magadnak... valoszinuleg felengednek amugy de csak magadat egetned vele.
2016. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. rohadt hasznos volt. pl olcsó reggelinek tök jó lenne. a repülőn eszembe sincs kenyeret kenegetni, mivel kapok kaját. ja és a kérdés nem az volt, hogy felengednek-e a gépre, hanem az, hogy beengedik-e az országba.
2016. márc. 5. 22:57
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Minnek ???? Kifizetsz egy halom pénzt, az utazásra és ilyenen sporólsz? Milyen lesz az a sajt, felvágott, kenyér mire odaérsz?


Egyébként itt érdemes körülnézni: [link]

2016. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Ertem. De ha nincs penzed reggelire akkor menj kozelebb es ne kolts szazezreket repulore mikozben szaraz kenyeren tengodsz. Ez olyan tipikus szanalmas utazo magyar. Egyenkent konzuli szolgalat, Japan. Ott a magyar honlap, le van irva minden. De mondjuk mas nepet el se tudnek kepzelni igy utazni.. elmegg Japanba es ahelyett hogy ottani eteleket probalna, sajton meg felvagotton tengodik :'DDDDDD.
2016. márc. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Az meg a masik hogyha olyan anyagi helyzetben akarsz Japanba repulni hogy szaraz kenyeret akarsz reggelizni akkor valoszinuleg be sem engednek az orszagba mert belepesnel szoktak csekkolni az anyagi fedezetet is.
2016. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy száraz kenyerem fogok tengődni, a reggeli csak egy étkezés. Egyébként mért ne lehetne úgy utani, hogy nem megyek naponta háromszor étterembe. Ha félpanziónk van, akkor a szüleimmel is szoktunk vinni ilyesmiket, pedig ők enyhén szólva jól élnek. Nekem bőven elég napi egy japán specialitás.
2016. márc. 6. 11:54
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja a másik meg az, hogy marad egy csomó hely a bőröndömben, és akkor már kitömném valami haszossal, és közbe spórolok is pár tízezer forintot.
2016. márc. 6. 11:59
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem vigyél fel kézipoggyászban élő csirkét is, majd levágjátok út közben :D
2016. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

"és akkor már kitömném valami haszossal, és közbe spórolok is pár tízezer forintot."


Ha spórolni akarsz pár tízezer forintot akkor miért mész Japánba? Abban mi a jó hogy a japán kaják helyett az itteni tartós hulladékot eszed? Felvágott, kempingsajt, teszkóskenyér?


Nem kötelező étterembe menni de kb. 1,5x annyiért mint itthon ehetsz odakint is. 500-1000 yen között van a nem éttermi utcai kaja.

2016. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azért megyek japánba, mert olyan kedvem van, de ki kell centiznem a végét, ha utána se akarok éhen maradni. Te meg mi a francnak turkálsz a pénztárcámban? Nem erről szól a kérdés. És nem akarok 5 milliós betétet felbontani, mert hoányzik 20000 forint
2016. márc. 6. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!