Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Isztambuli nyaralásra miket...

Isztambuli nyaralásra miket érdemes pakolni?

Figyelt kérdés
Főleg nőként milyen ruhákat?

2016. márc. 25. 19:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%

Golyóálló mellény, bombabiztos nadrág, stb.

Ez nem vicc, humorizálás - én nem mennék Isztambulba nyaralni.

2016. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%

Nezd, en ott eltem, decemberben jottem haza hosszabb idore, de most semmikeppen nem mennek oda turistaskodni. Ha pl. azt mondanad, hogy Kucukcekmecebe akarnal eltolteni 4 napot, akkor persze menjel, de Isztambulban a latnivalok annyira koncentralt helyen vannak, hogy most egyaltalan nem biztonsagos.

De ha megis belevagsz, akkor semmi kulonos ruhat nem kell vigyel. A kek mecsetben adnak ruhat amivel el kell takarnod magad, amugy pedig teljesen modern orszag. Feltetelezem, hogy 10 centis miniszoknyat 20 centis platform tusarkuval es cicivillantos topot itthon sem hordasz persze :D.

2016. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon szeretem Isztambult, a kedvenc városom.

És hogy ellentmondjak az előttem író két nyuszinak, simán bármikor mennék oda. De ez minden kétfülűnek a magánügye, hogy összeszarja magát, vagy gondolkodó lényként felelősséggel utazik.

Isztambul egy sokmilliós világváros. Ha kicsit nekiindulsz, egymillió ember fog egy nap alatt szembe jönni. Csuda jó érzés.

Ha nem akarsz olyan kommersz szar helyekre menni, ahova a magyarok többsége jár, akkor kerülöd például a bazárt. De például elmehetsz a Herceg-szigetekre hajóval, ahol csak bicaj és lovaskocsi van. Vagy felkeresheted a tematikus utcákat.

Öltözz az időjárásnak megfelelően, vigyél fényképezőt, és egy kényelmes cipőt. Olvass sokat, és öltözz illendően, az évszaknak megfelelően.

Jó utat!

2016. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Miniszoknyát nem szándékoztam vinni, de mondjuk van egy türkiz bokáig érő pántos ruhám. A cicim nem látszik ki belőle, a teljes dekoltázsom viszont igen. Ez oké például? Nyárra tervezek menni egyébként, augusztus tájékán, de még nem biztos. A platformos cipőket nem bírja a bokám, pár centis sarkú (max. 5) pántos cipőket, papucsot, meg szandált hordok nyáron. Van olyan felsőm is, ami 2 rétegű, alul top, rajta meg egy átlátszó, mintás anyagból van egy nyaknál masnira köthető hosszúujjú, az aljuknál összevarrva. Nyilván vannak sima, mezei pólóim meg blúzaim is, de 40 fokos gatyarohasztó időben érdekel, hogy felvehetek-e megvető pillantások nélkül egy kicsit kivágottabb, vagy pántos felsőt, persze nem köldökig érő dekoltázzsal.
2016. márc. 25. 21:00
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
3. Nem vagyok nyuszi, viszont tobb robbantaskor is a varosban voltam es volt olyan hogy par oraval elotte egy adott robbantas helyszinen setalgattam. Addig en sem feltem, de utana a sajat boromon ereztem, hogy ez akar valosag is lehet. Ettol fuggetlenul termeszetesen nem ucsorgok otthon, azota is voltam ott, de lenyegesen korultekintobben es semmikeppen nem turistaskodnek. A Herceg szigetek jo valasztas viszont. Oda egy terrorista se fog elhajokazni :D.
2016. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%
Ja es annyit hogy nem a megveto pillantasoktol kell felni hanem a tulzott ferfi figyelemtol ami rad fog iranyulni ha kivagottabb felsoben vagy. Egy laza kendot mindig tekerj magad kore.
2016. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű, len anyagú ruhákat vegyél. Esetleg vékony pamut vagy viszkóz. Jobb üzletekben lehet kapni (pl. Marks and Spencerben a napokban már sok volt). Igazából a zártabb, hosszú ujjú a leégés ellen praktikus. Az sem jó, ha szűk és rád tapad a ruha, nagyon melegít. Nem véletlen, hogy a sivatagi népek bő, lobogó ruhákban járnak.
2016. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ó. Akkor azt hiszem majd viszek sok kendőt, pár lepedőt, és néhány melltűt.
2016. márc. 25. 23:14
 9/26 anonim ***** válasza:
32%
golyóálló mellényt
2016. márc. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
32%

ne legy dilinyos. miert kockaztatod a aborodet a muslimok miatt ? gyilkoljak egymast... en lemondtam istambulrol egy idobe pedig nagyon vagyom oda. de annyi minden van meg a bakkancs listamon, hogy nem viszem vasarra a boromet.

annyi szep hely van a vilagon bitos van meg olyan ahol nem jartal !

2016. márc. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!