Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » A japán buszokon tényleg...

A japán buszokon tényleg gyakoriak a nők elleni taperolások? Vagy csak az animék túlozzák el?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy japánban élő srác blogjában is olvastam erről. A csúcsforgalom idején a nagy zsúfoltságban állítólag annyira gyakori és zavaró a taperolás, hogy a probléma megoldására a metróban már olyan kocsikat is üzemeltetnek, ahová kizárólag női utasok szállhatnak be.
2016. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 gnoomage ***** válasza:
90%
Szerintem Magyarországon is megy a taperolás ha túlzsúfolt a busz, vagyis láttam már olyat, hogy a szinte oldalra dőlő buszban a srác a lányokat a seggüknél fogva kapta el, mert ugye majdnem neki mentek a kanyar miatt...
2016. márc. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 fersk válasza:
76%

"nők elleni taperolás"

A nők érdekében való tapi viszont elfogadható, nem? :D

2016. márc. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%

"vagy az animék túlozzák el"?

Erre alapozod, sajnállak.

2016. márc. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

fersk: Olyan sajnos csak felnőtt filmekben van.


4: Én meg lesajnállak, hogy ennyire hülye vagy...

2016. márc. 29. 10:13
 6/14 anonim válasza:

Ha jól emlékszem, volt erről egy cikk régebben AA-n :D (volt valami nyomdás dolog, hogy nehezen lemosható tintával megjelölték az őket taperoló embereket xd)

A "csúcsforgalom" japánban tényleg úgy néz ki, hogy mint a heringek tömörülnek minden egyes tömegközlekedési eszközön, szóval ja, nem ritka dolog, hogy megfogdossák ott az embert.

2016. márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
37%

(Nők elleni???)

Sok japán, vagy japánban élő vloggerek mesélnek erről, néha annyira zsúfoltak a rush hour vonatok, hogy ott elég könnyen lehet tapizni a feneket, néha önkéntelenül is.

Amúgy igen, az animék néha nagyon eltúlozzák ezt, egyszer olyat láttam, hogy konkrétan megerőszakolták a nőt úgy, hogy senki nem vette észre. Az animék sok mindent eltúloznak, szóval ne erre alapozd majd azokat a dolgokat amikről nem tudsz Japánnal kapcsolatban.

2016. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
31%
Az anime nem Japán.
2016. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Budapesten is megesik :/.
2016. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem csak a buszokon, a metrón és a vonatokon, de igen gyakori a japán munkahelyeken is a nők molesztálása.

Szerinted itt meg lehet úszni taperolás nélkül?!

https://www.youtube.com/watch?v=b0A9-oUoMug


Ha beírod a gugliba, hogy pl. "japanese girl molested in train, bus"

lesz sok millió találatod.

(Csak győzzed kiválasztani, hogy melyik a valódi, és melyik a megrendezett videó.


A japán tv műsorok is tele vannak szexuális aberrációkkal.

2016. márc. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!