Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Utazott már valaki Thaiföldre...

Utazott már valaki Thaiföldre a Liszt Ferenc reptérről csak oda szóló repülőjeggyel?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a magyar állampolgárok 30 napig vízummentesen tartózkodhatnak Thaiföldön, viszont van, amelyik reptéren ilyenkor kérnek egy, az országból kifele szóló repülőjegyet. Viszont én onnan tovább mennék a környező országokba, és nem terveztem ilyen repülőjegy vásárlását. Az lenne a kérdésem, hogy Ferihegyen nézik-e ezt? Vagy ha egy buszjegy foglalást mutatok, az is jó?
2016. márc. 29. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Valahonnan megvan a visszaútra szóló repjegyed?


Vagy azt is majd csak kint tervezed megszerezni?

2016. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kernek egy az orszagbol kifele "mutato" repjegyet. Nekik mindegy hogy melyik orszagba menet hagyod el Thaifoldet, csak hagyd el es ne legyel naluk illegalisan. Ha te Timbuktu fele akarod elhagyni es odaszolo jegyet mutatsz nekik a megfelelo datumon belul, akkor az. Teljesen mindegy.
2016. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en most voltam par hete, jegyet nem kellett bemutatni csak az immigration papirra kellett felirni a hazafele tarto jaratnak a szamat.
2016. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem szeretnék repülőjegyet venni, mert Kína és Irán fele jönnék haza (nem repülővel). A kérdésem lényege, ha esetleg kérnek foglalás amivel bizonyítom, hogy én el fogom hagyni az országot egy hónapon belül, akkor megfelel-e nekik egy buszjegy foglalás pl Kuala Lumpurba.

Harmadik válaszoló: melyik társasággal utaztál?

2016. márc. 30. 00:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Legbiztosabb ha felhívod a pesti thai nagykövetséget és megkérdezed tőlük.
2016. márc. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
megtudtál valamit? én is ilyesmi utat tervezek
2016. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
most értem haza 24 napot voltam. Csodálatos volt a repjegyet úgy is lehet hogy csak oda veszed nem foglalkoznak semmivel,a akarod és olcsón akarod kihozni akkor az országban vonattal utazol.
2016. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!