Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban keresett a fogorvosi...

Japánban keresett a fogorvosi szakma? Van munkalehetőség?

Figyelt kérdés
Frissen felyezett fogorvos vagyok és nagyon vonz Japán ezért szeretnék ott dolgozni :) Nem tudjátok mi szügséges hozzá?

2016. ápr. 11. 17:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Szükséges hozzá a japán nyelv olyan fokú ismerete, hogy megértsd a lidokainnal szedált páciensek artikulálatlan beszédét.


Emellett sajnos Japán eléggé zárt társadalom, nem hiszem, hogy túl nagy bizalommal fordulnának egy külföldi orvoshoz.


Persze az ott élő külföldiek biztos nem bánnák, csak belőlük nincs olyan sok, hogy ellássanak munkával.

2016. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Japán kivülről nagyon más, mit belülről. Nekem iks nagyon tetszett eleinte, aztán megtapasztaltam, és most azt mondom, nem tudnék ott élni hosszú távon.
2016. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Ez komoly? Elvégezted a fogorvosi tanulmányaidat de képtelen vagy leírni helyesen azt a szót, hogy fejezett???

Ráadásul értelmetlen a mondat is: Frissen végzett... így lett volna helyes.

Ha ennyire nem tudsz beszélni akkor nem is akarom tudni milyen fogorvos vagy. Bár én úgy tudom, hogy a doktorátus még nincs meg mert az egyetemnek vége..Kell X ledolgozott idő..

2016. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás. A japánok bizalmatlanok a külföldiekkel szemben, vagyis távolságtartók, nehezen tudnád kiépíteni a páciens körödet. Persze oda mennek hozzád meg beszélgethetsz velük, de egy bizonyos falat nem tudsz átlépni kivéve ha tényleg jól megismered valamelyiket.
2016. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"hogy megértsd a lidokainnal szedált páciensek artikulálatlan beszédét." :D:D:D

ez kemény, nehezebb, mint a nyelvvizsgák pályaudvaron visszhangosan rikácsoló hangszóróit érteni :))

2016. ápr. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, #3-as. Az egyetem a doktorrá avatással zárul.
2016. ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ma 08:42

Akkor viszont elég szégyen, hogy doktor létére nem hogy helyesen nem tud írni, de fogalmazni sem tud.

2016. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű helyesírási hiba miatt könnyű gúnyolódni az emberrel,de kíváncsi lennék, hogy te szájkaratés barátom el tudnád-e végezni az orvosit ha már ennyire lealacsonyítod az intelligencia szintemet
2016. ápr. 12. 20:32
 9/14 anonim ***** válasza:

16:35

"Akkor viszont elég szégyen, hogy doktor létére nem hogy helyesen nem tud írni, de fogalmazni sem tud."


Na látod ezért megy el Japánba, mert magyarul eleve nem tud...

szegény "Frissen felyezett".


felyezett?

fejezett?

felezett?

lefejezett?

elfelezett?

???????

2016. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
A japánok nem szívesen alkalmaznak külföldieket. Esetleg a Dél-kóreaiakat, de azokból sem sokat, illetve pár külföldi cégnél, de az meg nem nagyon van. Zárkózott nép, és az európai helyzetet látva igazuk van.
2016. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!