Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Munkavállalás Fülöp-szigetek...

Munkavállalás Fülöp-szigetek vagy Taiwan?

Figyelt kérdés

Melyik ország ahol érdemesebb letelepedni munka céljából?

Taiwan szimpatikus 90 napig vízum mentesen tartózkodhatok az országban és helyben is igényelhetem a work permitet


Fülöp-szigeteken milyen az élet? könnyű munkát találni? illetve taiwan on?



2016. ápr. 25. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik orszag nyelven beszelsz? Mihez ertesz? Kulimunkasbol mindket orszagban van epp eleg (sot, sok is), wc-t takaritani tuti hogy nem teged fognak felvenni, hanem azt, aki beeri fele annyi etellel is, mint te, nem igenyel lakast csak egy badogviskot, es nem akar fel ev mulva beremelest.
2016. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Angolul beszélek elég jól.

és csak középsulim van.

2016. ápr. 25. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor maradj ahol vagy. A Fulop-szigetek a legszegenyebb orszagok kozott van, Tajvan viszont kinai terulet, az angoloddal (es nulla szakmaddal) semmire nem mesz. Nem is tudom hogyan talaltad ki pont ezt a ket orszagot...
2016. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert talán szeretem Ázsiát? :D
2016. ápr. 25. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tajvanra nagyon konnyu osztondijat igenyelni, egy eves kinai tanulas celjabol, elobb ezt probald meg.
2016. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Tajvanon élek már 2 és fél éve, amúgy Tajvan és Fülöp-szigetek között hatalmas a különbség mind a kultúra mind az emberek között :) Azért nehéz összehasonlítani. Munkavállalásról pedig annyit tudok mondani (van munkám már 2 éve) hogy itt kb 85% a külföldieknek angol tanár, arra pedig csak anyanyelvűt vesznek fel. Ha más munkát akarsz, akkor valami nagyon specifikus kell hogy legyen amire nem találnak Tajvanit (én például kutatás-fejlesztésben dolgozom, főként programozás, növekszik a cégünk, vannak állásaink de egy normális programozót már 2 hónapja nem találunk)
2016. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!