Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Észak-Korea mennyire veszélyes...

Észak-Korea mennyire veszélyes egy magyar túrista számára?

Figyelt kérdés
Ha valaki befizetne erre az utazásra. Kell ott tartani, hogy csak úgy random bebörtönöznek valakit egy mondvacsinált indokkal.

2016. jún. 16. 19:34
1 2
 1/11 savanyújóska ***** válasza:
89%
Ha követed az utasításokat, nem, nekik sem feltétlen érdekük, hogy az összes turistát bezárják. De azért kicsit több kell szerintem a magyar szabálykövetési átlagnál... De ha volt már ott valaki, akkor majd szívesen várjuk, hogy ténylegesen mi van ott.
2016. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Kikkel akarsz menni?
2016. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Semennyire. Számtalan nyugati turista járt már Észak-Koreában, és eddig csak kettőt ítéltek el. Az egyik egy hülye amcsi fiatal volt, aki elkezdte röhögve, bepiálva mondani, hogy ő disszidálni akar Észak-Koreába, a másik meg egy öreg, szintén amcsi veterán, aki a koreai háborúban harcolt és ezt hangoztatta is.


Neked magyarként semmi okod félni ott, sőt az észak-koreaiak nem is igazán tekintik "nyugatinak" a magyarokat, mivel nálunk is szocializmus volt és mi is Ázsiából származunk.


A koreai, japán, kínai emberek általában szeretik a magyarokat, afféle távoli rokonként néznek ránk és ez az észak-koreaiakra is igaz.


Tulajdonképpen nem is igazán kéne aggódnak, bármennyire is furcsa dolgokat tapasztalnál ott, valamilyen szinten egy "baráti" országba látogatsz, pl. Szarivon városukban a mai napig áll a "Rákosi Mátyás Magyar Kórház", magyar orvosok éjt nappallá téve küzdöttek a sebesült katonák életéért ott a koreai háborúban!

2016. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
2016. jún. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha követed az utasításokat, gyakorlatilag a legbiztonságosabb nyaralási célpont :D
2016. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Csak ne fenykepezz ahol nem szabad de tudni fogod, hogy hol nem szaabad. Ha mindent vetartasz akkor semmi gond nem lesz.
2016. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
85%

Kötelező program megtekinteni a Nagy Vezér sétapálcáját a múzeumban, ismerni a Nagy Vezér életét és dicső kommunista munkásságát, Leborulni a Nagy Vezér szobra előtt, virágot vinni a Nagy Vezér sírjára, és természetesen semmit sem érteni az olyan sumák imperialista hazugságokból, hogy a Gyönyörű Dicsőséges Baráti Országban haláltáborokban sínylődnének harmadik generációs(!) ott született és külvilágról sosem hallott ártatlanok tízezrei.


Ezt nekem nem venné be a gyomrom, de akinek igen, azt valószínűleg tényleg nem bántják.

2016. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Béluska2016 ***** válasza:
85%
Én elég laza vagyok, nekem Európa már nagy szigor. Én ezért szeretem Ázsiát, éltem Kínában, semmi gondom a különböző ideológia nézetekkel. De Észak-Korea az (sajnos) nem a minden mindegy, mosolygós Ázsia. Singapur-ban nem lehet rágógumizni, és még sorolhatnék néhány megszorítás, pl fényképezésről, vagy utazásról. De Észak-Korea azért keményebb. Menny el, nézd meg, vigyázz magadra, tarts be mindent, és gyere haza... Aztán majd mesélsz nekünk... Én magamat ismerve nem megyek, de biztos vannak nálam fegyelmezettebb emberek is.
2016. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
68%
Nos..ott nem csak akkor tartóztathatnak le, ha valójában bűnös vagy, lazán rád is foghatnak valamit.
2017. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
84%
Elmentél végül?
2017. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!