Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban metrózás?

Japánban metrózás?

Figyelt kérdés
Sehol se találtam hasznos infót a metrózásról. Vonaljegyet vagy bérletet érdemes venni? Mennyire könnyű tájékozódni angolul? 12 napra mennék Tokióba és Kiotóba. JR pass bérletet is váltok, az esetleg nem nyújr valami kedvezményt a metrózásra?
2016. júl. 31. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Tokióról tudok nyilatkozni, ahol 3 napos jegyeket vettem:

[link]


Ha kevesebbet használod, akkor vehetsz pasmo/suica kártyát, ami egy feltölthető kártya és a közlekedés mellett több helyen is jó.


Kiigazodni egyszerű, érdemes mobilra letölteni egy útvonaltervezőt.

2016. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én 1 hónapot voltam Japánban, metróztam Oszakában, Tokióban és Kiotóban, elmondom a tapasztalataimt, hátha segítek:


-Tilos beszélni, teljesen csendben kell lenni, a japánok nagy része alszik a metrón.

-Eszedbe ne jusson átadni a helyed sem öregnek, nagyon maximum csak terhes nőnek, ők ezt sértésnek veszik

-Véletlenül se egyél a metrón.

-Angollal hiába próbálkozol, nem értik, inkább alap dolgokat tanulj meg japánul, többre mész vele.


Remélem segíthettem :) ha van bármi kérdésed az ottani életről, írj nyugodtan

2016. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Béluska2016 ***** válasza:

Poénos de a második link Kína Peking. Amúgy én Shenzhenben éltem, sosem láttam ilyet.


Nézd meg itt, ők árulnak, turista vonat bérletet.

[link]

2016. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!