Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Ázsia

A kérdés
Eszter428 nevű felhasználó kérdése:

Dél-Koreába akarok utazni (egyedül) kb. egy két-hétre. Menyibe kerülne? Egyedül nehéz? Mit érdemes megnézni? Ha nem tudok nagyon angolul az gond?

De beszélek kicsit koreaiul és angolul is. Ha valaki volt már ott azt kérném hogy írjon.normális válaszokat kérek ,köszönöm előre is.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Ázsia, Dél-Korea, utazás, egyedül, pénz repülő, jegy, turista, szállás, útlevél

2016. aug. 15. 21:20  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

oh és az útlevél vagy a pénz váltás is benne legyen az árban .

# 1/20Időpont 2016. aug. 15. 21:24 Privát üzenet
4-500 ezer körül alsó hangon, nyomorogva.

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/20Időpont 2016. aug. 15. 21:30 Privát üzenet
Booking, trivago - szallas (maris megtudod hogy mennyibe kerul), momondo, skyscanner - repjegy, igy azt is megtudod hogy mennyi. Utlevel meg 7500 forint 5 evre. Fizetesre meg ott a bankkartya.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/20Időpont 2016. aug. 15. 21:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm az elsőnek nyomorogva tehát rosszabb szállás?mondjuk a szállás nem lényeg úgyis csak aludni megyek .

# 4/20Időpont 2016. aug. 15. 21:45 Privát üzenet
Igen, szar szállás és májkrém zabálás szikkadt kenyérrel.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/20Időpont 2016. aug. 15. 21:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

aki volt már az konkrét árat a plusz kaját ilyesmit is letudná írni vagy mondjuk egy belépő ára egy palota múzeumba vagy ilyesmi ...

# 6/20Időpont 2016. aug. 15. 21:51 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/20Időpont 2016. aug. 15. 21:59 Privát üzenet
Béluska2016 nevű felhasználó válasza:

#5 Mivel a kenyérsütés és a májkrém készítés is kimaradt Korea kultúrájából, így ha innen viszi tényleg szikkadt lesz.

A koreai nyelvel meg többre fogsz menni, mint az angollal! Sok sikert. Ha haza jöttél várjuk a beszámolót!

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/20Időpont 2016. aug. 15. 23:57 Privát üzenet

Nézd meg a szállás- Booking.com (van magyar nyelvfelület)

Nézd meg a pelikán.hu-t

Szerintem úgy 750-800ezer kell

Anno én Szöulba mentem azt fizette a cég de utána még átrepültem kínába és onnan phenjanba, utána kínánába és kínábol pedig fizette a cég. Így vittem 600ezret.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/20Időpont 2016. aug. 16. 00:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

értem köszönöm majd ha lehet minél hamarabb megyek köszönöm a válaszokat

# 10/20Időpont 2016. aug. 16. 10:20 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Angolul szeretnék tanulni egyedül. Mit javasoltok?
Hogy készüljek fel egyedül a középfokú angol nyelvvizsgára? (sosem tanultam még angolul)
Angolul hogyan lehet ezt kifejezni? Félek, hogy magamra/egyedül maradok majd. (társ nélkül)
Középfok felett már lehetséges egyedül tanulni angolul?
Az a helyzet, hogy ki szeretném menni Angliába, angolul tudok normálisan, már külföldön dolgoztam szóval ezzel nem lenne probléma . Szállásokat is néztem egyedül a gumtree-n, és...
Utazik valaki Budapestről New Yorkba 2011. augusztus 17. -én? Mire kell figyelnem, ha nem beszélek angolul és egyedül utazom? Ráadásul először ilyen messze?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Ázsia rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!