Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Törökország 1 éves babával?

Törökország 1 éves babával?

Figyelt kérdés
Hónap végén szeretnénk menni Törökországba 1 éves babával. Melyik részre érdemesebb menni? Antalya vagy Alanya? Mire érdemes figyelni? Kinek milyen tapasztalatai vannak?
2016. szept. 7. 12:19
 1/9 Johnny Bravo ***** válasza:

Antalya Alanya...gyakorlatilag egy üdülőváros mindkettő azzal a kulonbseggel hogy az elsobe van a repter......igy nem kell busszal Alanyaig meg egy orat zötykölődni!

A környéken SZERINTEM semmi izgalmas nincs!A víz a part semmi extra!Sznorkelezni felesleges mert semmi nincs a vizben!

Esetleg a Manavgat gátat tudom említeni a mögötte lévő tóval,egyet lehet rajta hajokirandulni de egy délutáni programnak is szinte keves!

Side óvárosa a templom rommal gyakorlatilag felejthető!

Igazaból nincs itt semmi erdekes vagy szép,de kisgyerekkel jó lehet ha annyi a program hogy hotel-ki a parta(ami gyerekkel jó mert homokos es nem tul gyorsan mélyül)majd estere vissza a hotelbe!

Egy dolgot lehet igazan csinalni:vasarolni/bazarozni.....mar ha erre van affinitasod meg ez nektek program!Az arany meg mindog olcsó bar mar kozel sem annyira mint regebben,viszont gagyi ruha táska stb minden mennyisegben.......ezek kozott van rosszabb-jobb....tommy hilfiger polot mar lehet venni 3 euroert is......mondjuk olyan is,de 10€-ról meg nem mondanad hogy hamis.....ugyan ez van pl oraknal is...omegat (nyilvan hamis szart) adnak mar 30euroert is,a 100eurosrol viszont mar nem mondand meg hogy gagyi!

2016. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Mindenhol ugyanazt az udulos, hoteles, all inclusive ellatast fogod kapni ugyanazzal a homokos partszakasszal.
2016. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Amikor bemész majd az utazási irodába, nyugodtan tedd fel az ügyintézőnek a kérdésedet. Ő pénzért fog majd válaszolni, elvégre az a dolga.

Mondom ezt azért, mert minden kérdések legalja az, amikor idejössz, ingyen válaszolók közé, és fölteszel egy olyan kérdést, amit az ügyintéződnek kellene.

Ettől függetlenül szerintem a régió egy gyönyörű része a Földközi-tengernek, valóban minőségi szállásokkal, rengeteg zölddel, csodálatos homokos partokkal.

Antalya a legszebb fekvésű város az egész Földközi tengeren.

Bár mondjuk szerintem Kemer verhetetlen, Antalya jó, Alanya felejtős.

Arra figyelj, hogy mielőtt kifizeted azt az utat, nézd meg mennyit szakajt majd rólad az az ügynök. Csak előre szólok, a régióban fejenként 5000 Ft per nap egy all inclusive ellátás 4 csillagos normális szállodában.

Ha nem hiszed, nézd meg pl a trivago-n.

Ha sok százezer forintos végső árat kapsz, valaki nagyon hülyének néz téged.

2016. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó, ilyen 5 ezer/per fő/per nap árakat merre találsz? Kérlek linkelj konkrétat, mert pl. én párommal voltam utoljára ilyen helyen, ö török, ismerte a hotel tulaját, tehát kaptunk kedvezményt is, és így volt 250 ezer forint 5/4 éjszaka. Plusz ez már a mostani történések miatt eleve lenyomott ár. Szóval, az ilyen 5 ezres árakat egyszerűen nem tudom elképzelni még all inclusive nélkül sem.
2016. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

leírtam a linket. El kellene olvasni.

De azért beteszek egy képernyőmentést, mennyi manapság egy 4 csillagos AI szoba arrafele.

[link]

Ez két fős ár, ennek a fele lesz a szobaár egy főre.

2016. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

De 5* All inclusive is van 10 ezerért két főre: [link]


Repjegy kb 50 euró per út Pegasusnál.

2016. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Ha Antalyába megy a repülőgép, akkor mindenképp annak a környékén keressetek szállodát, Alanya onnan nagyon messze van egy 1 évessel. Szerintem Antalya Lara tökéletes célpont, én ekkora gyerekkel még Sideig se mennék el.
2016. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
90%

Izmir, Çesme, Kusadasi, és észak Ciprusban Famagusta, Girne, ha már Törökország. Izmir okorban Szmirna városa volt, gyönyörű hely.

Több a látnivaló, műemlék, ókori emlékek vérbeli török hangulat, a tenger is szebb. Ha nem csak a tengerpart a cél és nem szeretitek a turistadömpingre beállított egyenhelyeket , akkor én nem mennék odáig :-)

2016. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget.

Nem csak a tengerpart a cél, aktív nyaralók vagyunk, de most babával nem tudom mennyire fog sikerülni.

Nyugodt baba, hozzá van szokva a jövés-menéshez, mert állandóan úton vagyunk. De azért egy buszos kirándulás egészen más.

2016. szept. 8. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!