Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japánban/Koreában hogy állnak...

Japánban/Koreában hogy állnak másmilyen származású emberekhez?

Figyelt kérdés

Nem voltam még ott,közel jövőben nem is tervezek,csak kiváncsi vagyok. :)

Nem csak az érdekel hogy magyarokhoz,hanem pl német,spanyol,francia stb akármi.

És van olyan akiket nem "kedvelnek"?


2016. szept. 20. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Semelyik europait nem 'kedvelik' arrafele, a japanok kulonosen nem. Sosem fogadnak be igazan, gaidzsin maradsz.
2016. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A Japánok a nagyvárosokban már megszokták a gaijinek jelenlétét, a fiatalabbak talán még szóba is állnak veled (mert ők nagyobb eséllyel tudnak angolul), de nagyon kedvelni sosem fognak, mindig kívülálló maradsz.

Vidéken pedig még inkább kinéznek.

2016. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

És a koreaiak(pontosabban Dél-Koreaiak)ebből a szempontból ugyanolyanok mint a japánok?

2016. szept. 21. 16:56
 4/8 anonim ***** válasza:
A dél-koreaik is ilyenek. Nem szeretik ezek a népek, ha idegenek keverednek velük. Nem akarnak korcsok lenni és tudják milyen kultúrálatlan barbár sok európai. A németek pl. még mindig nem fürdenek minden nap.
2016. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
...és még büdöset is kakálnak...
2016. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Japánban a nők imádni fognak. Főleg, ha még magas is vagy. Ezt tapasztalatból mondom.
2016. szept. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok,szóval ha egyszer el is jutok oda,nem szeretném hogy a nők imádjanak,legalábbis ne úgy. :D
2016. szept. 23. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem del-koreai a baratnom, most megyek ki hozza szoul-ba, azt mondta hogy nagyon sokan meg fognak nezni minket es lehet, hogy szova is fogjak tenni hogy egy "feherrel" van egyutt. Videkre is megyunk a szuleihez, ott meg jobban meg fognak bamulni a kapcsolat miatt is meg mert feher vagyok. Szoulban mar hozza vannak szokva azert a feherekhez, van kerulet is ahol sok feher lakik pl.


Viszont most nyaralunk egyutt spanyolorszagban es a kisebb varosokbab az emberek le sem veszik a szemuket rolunk pl, Leon-ban vagy Burgos-ban nagyon rossz volt neki, tobbszor kiborult. Az emberek meg nagyon nem elfogadoak sajnos, sehol.

2016. okt. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!