Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Érdemes lehet Burmába (Mianmar...

Érdemes lehet Burmába (Mianmar) utazni?

Figyelt kérdés
Mint turista gondoltam, szétnézni. Állítólag gyönyörű vidék. Viszont nem tudom veszélyes e odamenni, nehogy ne sikerüljön visszajönni (élve). Egyáltalán hogy lehet oda eljutni?
2016. okt. 1. 00:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes, de attól függ mik az elvárásaid és mennyire vagy tapasztalt utazó.


"Magyar állampolgárok online igényelhetnek úgynevezett elektronikus vízumot (eVisa) turista és üzleti céllal. A turista vízum eljárási díja 50.- USD, az üzleti vízumé 70.- USD. Mindkét típusú vízum egyszeri belépésre jogosít, 28 nap tartózkodást tesz lehetővé, és csak abban az esetben igényelhető, ha az utas Yangon, Nay Pyi Taw vagy Mandalay nemzetközi repülőterén keresztül lép be az ország területére. További információk és vízumigénylés a [link] weboldalon."

2016. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nana hogy erdemes, total biztonsagos orszag es nagyon erdekes, a burmai emberek meg az egyik legbaratsagosabb nep akivel valaha talalkoztam, ok meg (par evig) miattad mosolyognak nem a penzedert mint pl Taifoldon.
2016. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ja eljutni, Bangkok aztan pl Mandaly majd Yangonbol visza Bangkok.
2016. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
néztem a repjegy árakat, nem is olyan vészes. azthittem milliós nagyságrendű, de nem...
2016. okt. 1. 20:01
 5/5 mytravel ***** válasza:
100%
Valóban gyönyörü vidék, föleg Yangon és Bagan. Ebk. aug 3 óta az Emirates közvetlen járatot indit Yangon-ba Dubai-ból! Sok sikert!
2016. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!