Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföld, Indonézia és ehhez...

Thaiföld, Indonézia és ehhez hasonló helyeken havi 150-250. 000 forint milyen életszínvonalra elegendő?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 02:51
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Es megis hol?mert mondjuk pl Bangkokban kb semmire sem eleg........videken talan....
2016. okt. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Mindkét országban kicsit jobban meg tudsz élni,mint magyarországon,ha jól tudsz alkalmazkodni,és nem nyúlnak le a helyiek.De Thaiföld kicsit drágább mint Indonézia,persze nem a túristák által látogatott előkelő helyek,hanem vidéki városok,falvak.
2016. okt. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Árak,megélhetési kölségek

Indonézia: [link]

Thaiföld: [link]

2016. okt. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Fűtésre mondjuk egyik országban se kell költeni,így sokat meg tudsz spórolni:D
2016. okt. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez Magyarországon is elég korrekt pénz. Délkelet-Ázsia valamivel olcsóbb, de mostanában kezdenek felzárkózni sajnos árak terén, pedig nyugdíjaskoromra oda akartam költözni.
2016. okt. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BiTOPro97 válasza:
Mind a két helyen olcsóbb azonos szinten a megélhetés mint hazánkban, kivétel lenne az egészségügy, ha a kellő biztosítás nélkül vágnál bele.
2016. okt. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BiTOPro97 válasza:

[link]


Ez lemaradt.


Az ingatlanoknál és lakhatásnál fontos megjegyezni, hogy nincs súlyozva, így a sok gazdag méregdrága ingatlan emeli meg az átlagot.


Amúgy mind a két helyen élt ismerősöm tartósan.


A szegénységet, a betegségeket és a klímát nehéz elviselni sokaknak.

2016. okt. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Helyes válasz ***** válasza:
67%
A sógornőm Thai, a megélhetés olcsóbb,mint itt,jól kijössz belőle.
2016. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
67%
Nekem is lenne kérdésem. Pár év múlva kint Thaiföldön szeretnénk élni 1-2 évet. Én állandó gyógyszert(pszichiátriai) szedek. Nem tudom, hogy itthon előre felírnak-e éves adagot vagy ott majd hogyan jutok hozzá?
2016. nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 BiTOPro97 válasza:

#9 Ott az vényköteles gyógyszereket is simán megkapni csak úgy gyári képviseleten. A kigyúrt helyi pasik mind melegek, ott veszik a hormonokat hozzá. Csak hivatalos boltban kell venni.


u.i.: Anyám egyik szakmájába vág.

2016. nov. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!