Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Egy orosz csajjal leveleztem...

Hajduati86 kérdése:

Egy orosz csajjal leveleztem meg skypoltam és ő szeretett volna Mo. -ra jönni le is írta a menetrendet de nem jött el hol lehet érdeklődni hogy el-e jött és szerintetek a nagykövetségen kiadnak-e valami információt róla?

Figyelt kérdés

#Ferihegy #Aeroflot #Moszkva-Budapest
2016. nov. 8. 22:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Biztos átvert a csaj!
2016. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Vagyis engem igen de affelől még ha lelt magának valami jó partit eljöhetett
2016. nov. 8. 22:41
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem gondoltad ezt komolyan?
2016. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Mármint azt hogy eljött nem tudom de szeretném tudni az a baj hogy te nem látsz bele a levelezgetésbe.
2016. nov. 8. 22:47
 5/42 anonim ***** válasza:
Történhetett akármi , online világban megesik sok minden . Vagy igaz vagy nem . Akkor koptasd végleg ha esetleg felbukkan és kér taxira vagy repülő jegyre lét mert hát eltévedt hazánkban ...
2016. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
De te még mindig nem látsz bele a leveleinkbe ha érdekel privátban elmodom a sztorit hátha tudsz segíteni.
2016. nov. 8. 23:36
 7/42 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos nem egy ferfi ismerosom lett ennek az aldozata. Orosz csajok "osszejonnek" interneten nyugati ferfiakkal (nekik Magyarorszag is nyugat), szep szavak, igeretek, hosszas beszelgetesek, stb. A pasik egytol-egyig azt hiszik, vegre egy lany aki nem olyan mint a tobbi, szerelmesek lesznek, stb. Gyakran honapokig is leveleznek, skype-olnak, ez a "beetetesi" idoszak.


Majd a csaj hirtelen penzt ker. Vagy a csaladjanak (mert bajban vannak ugymond) vagy o maganak, vagy egyszeruen a utikoltsegre. Megir mindent, elkuldi a menetrendet, sokszor meg egy (kamu) jegyet is kuld scannelve. Valojaban pedig dehogy ul a vonatra/repulore.


Nemreg volt egy riportfilm az egyik francia tv csatornan errol. Ezek a nok altalaban egy bunbanda "csalihalai", jol neznek ki, jo kommunikacios keszseggel rendelkeznek, a penzre utaznak. Van aki egyedul, a sajat szakallara dolgozik, de van aki mogott szervezettebb banda all.


Na vajon felismered a tortenetedet? Kuldtel neki penzt?

2016. nov. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Na mi az a.nagyon fontos tortenet?
2016. nov. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
b...meg telefon nem létezik a világon? :D
2016. nov. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem lát bele a levelezésbe,meg valoszinuleg senkit nem is erdekel egyebkent........viszont te jobb ha beletörődsz a gondolatba,hogy téged úgy levettek mint a nagykabátot!Ami inkább érdekelne higy hány éves lehetsz hogy ennyire naiv vagy!A neved alapjan 30 de ezt egyszerűen nem tudom elhinni!
2016. nov. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!