Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szerintetek mit mondjak a...

Szerintetek mit mondjak a szüleimnek? (Utazás)

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem elutazok Japánba legalább egy hónapra. Régóta érdekel már és elég sok helyet ki is néztem ahova mindenképpen el szeretnék látogatni. 25 éves vagyok és szégyen nem szégyen eddig mindig a családdal, általában a szüleimmel utaztam mindenhova mikor pihenni mentünk. Viszont most olyan kedvem van, hogy egyedül szeretnék menni, egyedül utazgatni kicsit nyugodtan kötöttségek nélkül anélkül, hogy bárkihez is bármilyen formában kötve lennék. A kérdés pedig az lenne, hogy mit mondjak a szüleimnek, hova tűnök el ennyi időre. Elsőre eddig azt tanácsolták akiket megkérdeztem, hogy fogjam munkaügyre, csak ezzel az a probléma, hogy a családi vállalkozásban dolgozom, így ez pont nem jó. Az igazat meg semmiképpen nem akarom megmondani mert nem akarom, hogy sértődés legyen belőle. Valakinek valami jó ötlet?

2017. jan. 12. 17:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Ez kb ovoda kis csoport szint....

Ennyi gerinc nincs benned 25evesen,hogy elmond otthon az ősöknek mit akarsz,hanem hazudozol itt osszevissza.......

2017. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát b+ nem hinném, hogy ez gerincesség kérdése, inkább kitalálok valamit, minthogy besértődjenek és utána életem végéig állandóan ezt hallgassam..
2017. jan. 12. 17:42
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Miért ha megmondanád akkor azt várnák el hogy fizesd ki nekik is az utat vagy veled akarnának menni?.


Mondd hogy a barátaiddal mész.

2017. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Velem akarnának jönni valószínűleg. A barátokat sem tudom mondani bizonyos okok miatt.
2017. jan. 12. 18:01
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
25 évesen ne viselkedj már tiniként. Megmondod, hogy idén egy hónapra Japánba mész, egyedül. Mi ebben olyan nehéz?
2017. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Leírtam a kérdésben, hogy mi benne a nehéz.
2017. jan. 12. 18:27
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Tegyük fel, hogy kimész.

Annyi élmény ér majd ott, hogy utána csak erről fogsz beszélni mindenkinek!!

A készített rengeteg fotóról nem is beszélve!

Vagyis dedós ötlet elhallgatni.

2017. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2017. jan. 12. 18:35
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Keress egy utitársat, máris minden simán megy !
2017. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%
Azért 25 évesen ennyire életképtelen legyen valaki........több mint megdöbbentő...
2017. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!