Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Reptéri tranzitnál 5-6 óra...

András68 kérdése:

Reptéri tranzitnál 5-6 óra mit csináltok?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy net nem sok van üzletek bezárva 1-2 ember lézeng.

Reptereknek nincs valami motel vagy hostel szerűség?

Ahol meg lehet pihenni és tovább utazni?


2017. jan. 16. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasás, játék telefonon, mászkálás, kajálás. Ha többen vagyunk (és nem kell vezetni majd) akkor beülünk valahova inni egyet. Ha üzleti út, akkor átnézem a találkozó anyagait. Ha kirándulás, akkor megnézem, milyen látnivalók vannak, miket nézzünk meg.
2017. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

SZia, tranzitban nem lehet kimenni csak úgy hotelbe.

Ha olyan országban vagy transitba ahol nem kell belépési engedély(visum), akkor esetleg kimehetsz és megaludhatsz egy hotelbe, de 5-6 oránál felesleges, mert pl 24-kor leszáll a géped, és 6-kor indul tovább, akkor kb 1órára vagy kint a hotelnél, és 5:00-kor már megint a tranzitba kell lenned. Vagy is egy hotelszoba 4 orára szerintem nem csak anyagilag nem éri meg, hanem amúgy sem.

Mi eddig legtöbbet 4 órát vártunk tranzitba gyerekkel(1 ßeves volt). Ez Dubaiban volt, és egyáltalán nem volt vészes. Mire kiértünk és átvizsgáltak minket(mert dubaiban tranzitban is átvizsgálnak, alkohol után szerintem), már kb 1 óra eltelt, körbe sétáltuk a terminált, bementünk pár shopba, bepelenkáztuk a gyereket, majd beültünk egy kávézóba, megfuttatuk a gyereket a benti játszótéren, és már indult is a repcsi.

2017. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5-6 óra soknak tűnik, de nem éri meg kimenni egy hotelbe emiatt.

Én legutóbb 5 órát vártam Münchenben, tudtam csatlakozni a wifihez, így beszélgettem az ismerősökkel, a nyitva levő üzleteket körbejártam, ettem, a nyaralás képeit nézegettem, figyeltem az embereket.

2017. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb reptereken lehetséges aludni. Sok helyen van a tranzitban alvási lehetőség. Mondjuk nem írtad melyik reptér, de általában egy nagyobb nemzetközi reptéren van lehetőség pár órára bérelni "szobát". Van ahol kis alvó dobozok vannak pl. [link] Ha nem kell vízum ki is mehetsz, sok reptéren külön túrák is indulnak az átszálló utasoknak. (Pl. Szingapúr) Nézd meg a reptér honlapját, rengeteg dolgot lehet csinálni.
2017. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyiptom,Kairó.
2017. jan. 16. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Én legutóbb a bécsi reptéren vártam csatlakozásra 5 és fél órát. Szerintem gyorsan elrepült. Voltak ilyen kényelmes boxok, 220-as csatlakozóval+ baromi gyors wifi, ott lehet laptopozni, iPad, telo stb...

Illetve voltak ilyen bőr boritású ülőhelyek ahol a lábnak is van hely, szóval kvázi mint egy kis kanapé, azon lehet pihenni. Amúgy pedig megnéztem a boltokat+ vásároltam, ettem egy levest+salátát az egyik étteremben, később egy kávét egy másikban. Kis netezés az otthonikakkal, a felszálló gépek bámulása aztán már ment is a gépem, jött a beszállás...

2017. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!