Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Előadással ki lehet jutni...

Henrietta Vega kérdése:

Előadással ki lehet jutni szöulba?

Figyelt kérdés

Ha én és barátnőm alkotunl valami olyat pl tanc, zene amit európában előtte elismertek akkor kimehetünk szöulba előadni?

16/L


2017. jan. 20. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ügyesen járjátok a táncot a csekin pultnál, biztosan megszán valaki és fölenged a repülőgépre.

Vagy nem erre gondoltál?

2017. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nen.
2017. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na én most megpróbálok nektek értelmesen válaszolni.


A válasz: igen. Ha van egy produkciótok, miért ne vihetnétek ki? Kaptok egy művészvízumot és uccu neki.


DE (és gondolom leesett, hogy innen indul a fekete leves):Ez innen már produkció menedzsment. Nyilván úgy éri meg kimenni, hogy te/ti eladjátok a produkciót a koreai jóembereknek. És a neheze itt jön, hogy találni kell egy befogadó helyet, aki fizet a produkcióért + állja az utazást, adja a szállást, és ha nagyon jófejek akkor még a kajával se kell foglalkozni (de igazából az utolsó az, amit esetleg tárgyalás során el lehet engedni). Ezen ne lepődjetek meg, egy külföldi vendégjátéknál ez az alap.

Na mármost az gondolom leesett, hogy ez így a befogadó helynek jóval drágább, mint valami kis környező városkából felvisz egy produkciót (én színházi darabokat szoktam külföldre vinni, de csak Ausztria-Horváto.-Szerbia felé, és már ezt szokták nyögni a befogadó helyek. Pedig én csak a szomszédos országokba megyek, gondoljatok bele milyen költség lehet a világ túlfelére.)

Tehát, nektek egy olyan táncos-zenés produkciót kell nyújtani amit megéri kivinni, és bocsi, de nem hiszem, hogy két távol-kelet fan kislányra miért áldoznának több ezer dollárt.


Így bár elméletben természetes lehetséges dolog, gyakorlatban (és remélem tévedek :) ) értetek nem fizetnének ilyen horribilis összeget, amibe kerülne titeket kivinni, és még meg is érné.

2017. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!