Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Utazás nepálba idegenvezető...

Utazás nepálba idegenvezető nélkül?

Figyelt kérdés
Esetleg tapasztatlatok?
2017. jan. 24. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak. El nem tudom képzelni mihez kellene idegenvezető Nepálban.
2017. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2000-ben voltam Nepálban, egyedül, saját szervezésben. Ott felfogadtam egy serpát, aki a csomagomat cipelte, ő volt végül is egyfajta vezető is, ha úgy tetszik (a Lonely Planet mellett), de nélküle is elboldogultam volna. Ám mivel nagy szegénység van arrafelé, ezért, persze minden erőszakoskodás nélkül azért "elvárják" a hegyekben a gazdag nyugatitól, hogy fogadjon fel valakit napi néhány száz rúpiáért, legalább teherhordónak. De nem kötelező...
2017. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gublug ***** válasza:

Ha sosem jártál még Európán kívül akkor érhetnek meglepetések. A forgalom kaotikus. Hogy kiismerd magad addigra jó sokszor átvágnak.

A nagyobb városokon kívül nem igen beszélnek se angolt se németet se oroszt... Hindit azt megértik.

Idegenvezető tényleg nem kell... csak ha pl. felmégy a hegyekbe, vagy valami kies helyre. ... Nagy téma ez...

2018. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!