Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Valaki volt Dohában, a reptére...

Valaki volt Dohában, a reptéren, milyen? És a Quatar Airways-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Átszállással repülünk, oda 6 órát, visszafele majdnem 9-et leszünk ott.

Még soha nem repültem és nem tudom mit lehet ott csinálni annyi.

Seychelles az úticél, egy hét múlva megyünk. Febr. 3 az indulás, nemrég találtuk a jegyeket. Szállodát is foglaltunk stb. Hirtelen jött ötlet az utazás, mert így lett szabadságunk, és nagyon olcsön találtuk a jegyeket.


2017. jan. 27. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Vannak ilyen repter ertekelos oldalak, ott sok velemenyt fogsz talalni erdemben. Beirod a googleba, hogy "airport reviews" es ott lesznek:)
2017. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én voltam, de kb 2 óránk volt a csatlakozásunkig, úgyhogy nem sokat nézelődtünk. Modern reptér egyébként, vannak számítógépek kirakva, éttermek, üzletek, a szokásos. Csak kicsit modernebb változatban.
2017. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A nagyon olcsó jegy mennyi volt ha megkérdezhetem?
2017. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

A Közel-Keleti légitársaságok rendszeresen mindenféle felmérésen a legjobbak között vannak, a Skytrax-on a Qatar (nem Quatar) például öt csillagos, ilyen légitársaságból az egész világon van összesen kilenc.


Na most kilenc órát punnyadni egy reptéren az kész bűn, tessék megnézni ezt-azt Dohában, körülötte amíg ott vagytok, bőségesen van rá idő. Mivel nem tudom, hogy mit kedveltek és melyik napszak, erre most nem térek ki nagyon részletesen. Az Iszlám Művészetek Műzeuma fél óra még busszal is, a múzeum ingyen van, a Souq Waqif onnan gyalogtáv.

2017. jan. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A reptér elég nagy, egy óra elmegy azzal, hogy körülnézel. Van egy pihenő szoba, de csak székek vannak, meg valaki mindíg molyol. Mi a földön aludtunk ott. A kajálási lehetőségek viszont igencsak szegényesek és drágák. A wifi gyatra.

Visszafelé esetleg bemehettek a városba is taxival, bár annyira nem nagy szám, járda nincs, olajszag van.

2017. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

El lehet hagyni a repteret? Erre nem is gondoltam, de nem hiszem, hogy minden országban szabad.

Most látom csak, hogy mennyire összecsaptam a kérdést.

2017. jan. 28. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár kegyetlenül lepontoztátok a válaszomat (de hogy miért, azt nem tudom) azért én nem hagyom abba a segítséget: ha 5-96 órát tartózkodsz Katarban akkor a tranzit vízum elég és ingyen van. [link]


ugyanakkor ha jól látom ezzel sikerült elkésned mert egy héttel előbb kell legalább de próbáld meg. A rendes vízumot érkezéskor kapod meg nyolcezer forintért.

2017. jan. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Quatar Airways korrekt. * orat meghalado varakozasra kaphatsz ingyen szallodai szobat a repteren. ^ ora varakozas, feldeitheted azt 1-2 helyet ahol adnak sort a repteren :-)
2017. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A dohai reptér szervez ingyenes városnéző programokat az átszállásra várakozóknak. Naponta négy ilyen indul elvileg, a helyszínen kell feliratkozni, csak a beszállókártyát kell bemutatni hozzá. Sajnos nekem eddig minden alkalommal úgy jött ki, hogy nem tudtam elmenni. Pedig előfordult már olyan is, hogy késés miatt összesen hét órát vártam Dohában, de pont éjszaka, amikor nem indulnak csoportok.


[link]

2017. okt. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!