Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kambodzsa 10 napra szerintetek...

Kambodzsa 10 napra szerintetek kijön 2 főre 800 ezerből?

Figyelt kérdés
Jövő januárban szeretnénk menni, az árba beleszámoltam a repülőjegyeket is, ami 2 főre oda-vissza olyan 320 körül van. 10 napot maradnánk, amit főleg templomok nézegetésével, városnézéssel, túrâzâssal töltenénk. Szállâst és ételt illetően nincsenek nagy igényeink, egy kis szoba fürdővel kettőnknek bőven elég, úgyis csak aludni megyünk oda. Volt esetleg valaki mostanság ott? Ha igen, mik a tapasztalatok? Köszönöm a normális vâlaszokat!

2017. febr. 2. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
500E 10napra boven eleg meg luxus szinten is
2017. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Simán kijön. Szuper hely :)
2017. febr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De jó, nagyon köszönöm a válaszokat! Ha esetleg voltatok, szívesen olvasok bármilyen tapasztalatot :)
2017. febr. 2. 10:16
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Most jön az a rész, hogy a kérdező guglizik kicsit. Nem beszél, csak olvas néhány hónapot, aztán amikor kérdése van, visszajön és fölteszi.
2017. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olvasni olvastam már bőven (laza 5 éve álmom ez az úticél) és mêg fogok is, de érdekelnek ezen felül személyes tapasztalatok is. És páromat is meg akarom nyugtatni, hogy össze tudjuk gyűjteni a pénzt, mert ő ezt sokkal drágábbnak gondolja. Mindenesetre neked is köszönöm a választ.
2017. febr. 2. 11:55
 6/11 mytravel ***** válasza:
86%
Èn még majdnem sokallom is a 10 napot. Felteszem a templomozással az Angkor Vat-ra gondoltál ami kb 3 nap alatt bejárható utána kezd monotonná válni. Èn anno 5 napot voltam ott, szerintem böven elég volt. Jó utat!
2017. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, igen fontolgatjuk, hogy belevesszük Thaiföldet is, bár úgy meg kevés a 10 nap, akkor 14 lesz belőle valószínűsíthetően.
2017. febr. 2. 13:32
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

ha azert 10 nap nem sok, 3 nap Angor, esetleg 1 nap Koh Ker, 1 nap floating village, 1 nap madarrezervatum, 2 nap PhonPhen, 2-3 nap Shianakville, esetleg 1 nap Batambang es akkor meg ott van Ratanakiri es Modulkiri provincia ha szereted a dzsungelt.

Amugy en is 5,napot voltam de egy honapot is ki tudnak tolteni, igy megyek is majd vissza.

2017. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
10 nap egyaltalan nem sok. Repjegyrol nem beszelek, az egy koltseg szerintem nem jon ki 2 embernek 1100 dollarbol. Phnom Penh USD/per nap Szallas 35 (atlagos europai embernek is megfelelo, reggelivel) Etel( napi 2) 30-40, viz 5 ( a csapviz nem ajanlott ivasra) kozlekedes 10, este 2-3 sor 5-10. Tehat kb napi 100 dollarbol siman elvagytok ketten. Siem Reap kb ugyanaz ( ott van Angkor Wat). Ehhez hozzajon az utazas oda busz ( csak eros idegzetueknek) 8 dollartol fo/ut, taxi 120-140 max 5fo/ut, repulot nem tudom fejbol, Egyebkent letezik itt mas is mint Angkor. Ja en itt elek 10 eve, ha kerdesed van kuldj privat uzit, szivesen segitek... :-)
2017. febr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ neked is, élni fogok a kérdezés lehetőségével :)
2017. febr. 26. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!