Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » 2 hetes thaiföldi nyaralás...

2 hetes thaiföldi nyaralás milyen árban van?

Figyelt kérdés
2 főre,októberben :) A szállásnál magasabb kategóriásra gondoltunk,mert ilyen helyen nem akarok gagyi szállóban lebetegedni vagy ilyesmi,ezen nem fogunk spórolni.Nagyjából mennyivel számoljunk?

2017. febr. 2. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire vagy ügyes.

Repülőjegyet olyan 130.000 forintért kapsz Pestről. A szerinted nem gagyi szállodáról elgondolásom sincsen milyen lehet. 4 csillagos hoteleket már fejenként és éjszakánként 4000 forintért simán kapsz. Ha nagyon elkomplikálod sem több 8-10.000 forintál egy éj.

2017. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi tavaly októberben voltunk 14 napot Thaiföldön, és az összköltség olyan 2300 font volt ami átszámolva kicsivel több mint 800 ezer forint. De mi egy kicsit luxus módban éltünk, mert ebben van a motorbérlés, a saját tengerpart volt elkerítve a bungalóhoz. Az összegben benne van a helyi repülőjáratok, hálókocsi vonat, szuvenír, kaja, minden. Benne volt a tigrisfarm is ahol szabadon mászkáltak a tigrisek..

Most 2 hét múlva is megyünk Thaiföldre, de most csak 12 napra, és csak 3 helyre, de most is olyan 2400-2500 fontba kerül, mert most biznisz repülőjárattal megyünk nem turistajeggyel. Hosszú az út Thaiföldig.. Mondom mi elég jómódban élveztük a nyaralást.

2017. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mytravel ***** válasza:
Attol függ hogy hova akarsz menni még az országon belül? Bangkok-ban véleményem szerint kb 4 nap elég. Kis kultúra, kis party. Utána szigetekre érdemes menni, 2 hétbe talán több is belefér. A gagyi szálloda relativ. Èn voltam már 3 csillagosban amin kellemeset csalódtam pozitiv értelemben. Voltam már viszont 5 csillagosban amiböl 1 nap után kiköltöztem. Jó utat!
2017. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!