Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hong-Kong nyaralás turistaként...

Hong-Kong nyaralás turistaként? 1 vagy 2 hét, szállás, árak, programok, költőpénz stb.

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy aki idáig Hong-Kong-ban járt, az miként és hogyan tett látogatást (turistacsoporttal, vagy egyénileg ment), milyen volt a szállás, mennyi költőpénzt vitt (mennyi ajánlott) és igazából minden mást, amit el tudna mondani. Végezetül a teljes elköltött összeg Ft-ban, amit a Hong-Kong-i utazás kóstált. Minden válaszért hálás leszek!
2017. febr. 16. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi tavaly voltunk 4 napot Hongkongban.

Árat konkrétan nem írok, mert mi nem csak ebben a városban voltunk. Meg ugye mi GBP-vel számoltunk ki mindent, mert Angliából mentünk. De jó ha tudod. Hongkong nagyon-nagyon drága város. Még egy jó angol fizetéshez képest is.

Nagyjából 4 napra annyi pénz elment mint Kínára 11 nap alatt. Így utólag már sajnálom, hogy Hong-Kongra esett a választásunk. Mehettünk volna jobb helyre is.

2017. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugye nem gondolod, hogy emlékszem arra, hogy mennyi volt az út? Még azt sem tudom, hogy mennyi hongkongi dollárt költötünk, nemhogy Forintva átszámolva.

Mindent fent van a neten. Mi Aeroflottal mentünk, de később rengeteget repültem Cathay-al. Jó árai vannak és nagyon magas színvonalú társaság.

Hotel rengeteg van, olcsótól a luxusig. Ajánlom, hogy ne a Hongkong szigeten vagy Kowloon déli részén legyen a szállás, mert az irtó drága. Inkább menj az új területekre, ott nagyobbak is a hotel szobák. Mi a Gold Coast Hotelban voltunk.

Rengeteg a látnivaló, de mindennek van honlapja, tehát megtudod nézni az árakat. Egyénileg érdemes menni, de Hongkongban mi voltunk vezetett úton is. Mi átmentünk Makaóra és Shanzenba is.

2017. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy drágaság van ott, de legalább ezekkel a válaszokkal sikerült végleg meggyőzni, hogy felejtsem el Hong-Kongot egy életre (annak ellenére hogy a kedvenc városaim közé tartozik és mindig el akartam látogatni oda). Csak pénzkidobás.
2017. febr. 17. 07:29
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mit akarsz HK-ban? Betontomboket nezni? Sokkal erdekesebb varosok is vannak Kinaban pl akar Peking, na ott siman el lehet tolteni akar 1 hetet is.
2017. febr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne pénz kidóbás? Rádásul Hongkongban rengeteg ingyenes vagy nagyon olcsó látnivaló van.
2017. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mytravel ***** válasza:
5 nap bööööven elég ott, aki 2 hétre menne az tényleg szerintem pénzkidobás. Ebk. minden relativ ha az ember igazából rákeres. Ha valaki birja a nem mindennapi igazi kinai kaját akkor az se drága. Mellesleg HK a világ leglátogatottab városa volt 2016 ban.
2017. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!