Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Észak-Koreába lehet menni...

Észak-Koreába lehet menni nyaralni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
ha teljesíteni 5 éves tervet 180%-ra, mert aki nem lépni egyszerre az nem kapni vacsorát estére
2017. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Nyaralni? Beutazni lehet, de azt nem nevezném nyaralásnak. Utazási irodán keresztül lehet megnézni az országot. Végig kisérővel, jól megtervezett útvonalon. Rengeteg beszámoló van neten..
2017. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Ne legyél bolond.

Én oda akkor se mennék ha fizetnének érte.


Egyébként én olvastam beszámolókat a neten hogy a turisták szemszögéből mi megy ott. Igazából ott semmit nem csinálhatsz felügyelet nélkül, azt is megszabják mikor mehetsz aludni, mikor ébredhetsz fel, mikor mehetsz wc-re.. Jó persze nem kell szó szerint venni, de igazából tényleg feletted fognak állni. Fényképezni is fényképezhetsz, de visszautazás előtt töröltetik veled a képeket. Ott vásárolni sem vásárolhatsz csak úgy akármit, olvastam is hogy ott jóformán semmi sincs.

Internetet meg ott felejtsd el.

2017. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Biztos, h meg penzert se mennek oda nyaralni.
2017. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
2es jol irta, csak utazasi irodan keresztul lehet, es eleg borsos ara van
2017. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Lehet menni természetesen, de csak nagyon kontrollált körülmények között, pekingi indulással, elég magas összegért. Engem nagyon érdekel, csak nincs rá időm sajnos.
2017. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Én el nem mennék. Tudtommal, ha olyan kedvük van, akármikor megfoghatnak, és bevághatnak kényszermunkatáborba akár életed végéig, ha nem tetszik nekik a képed, vagy véletlenül valamit nem jól csinálsz.
2017. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!