Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyibe kerül egy utazás...

Mennyibe kerül egy utazás Észak-Koreába?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lehet csak úgy bejutni oda, hanem egy pekingi turistacsoporttal (vagy ki minek hívja), de egy ilyen mennyibe kerül? Aki esetleg volt már ott, annak hogy volt? És csak Phenjanba lehet elmenni, vagy az ország más részére is, gondolok itt a kínai határon lévő hegyre. És ha ezzel a csoporttal megyek, mennyire engedik az embert szabadon? Vagy egy ilyen hogy működik?


Akinek volt már lehetősége beutazni oda, bármilyen módon, tud valamit mondani róla? Mert például azt olvastam, hogy a határon elvesznek minden elektronikai kütyüt meg dél-koreai dolgokat, mégis láttam neten sok videót, amit külföldi turisták csináltak. Most akkor ez hogy is van?


Lehet, hogy bolond vagyok, illetve nem lehet, ez tény, de egyszer mindenképpen el akarok oda jutni.


2017. márc. 23. 03:21
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Semennyire sem engednek szabadon. Csak a kijelölt útvonalakon mehettek. Videózni kijelölt területen lehet ha máshol próbálkozol akkor nem koboznak el semmit hanem elvisznek aztán ki tudja mi lesz veled. Gondolom hallottál arról a diákról akit életfogytra ítéltek.
2017. márc. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak csoportosan csak helyi vezetővel csak a kijelolt utvonalakon lehet mozogni!

A szabadon engedest nyugodtan elfelejtheted minden féle szempontbol.....még az is kontrollálva lesz mikor mehetsz wc-re es ott mennyi ideig tartozkodhatsz!

2017. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy holland utazàsi iroda aki szervez utakat korlàtozott szàmban. Csomagban adja az utat, 2500 €-s àrtòl indul a legolcsòbb.
2017. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tábornok úr válasza:
100%
Ha peched van akár 10-15 évedbe is kerülhet.
2017. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem mehetsz bárhová szabadon egyáltalán. Ha a munkatáborokat akarod megnézni az meg úgy megy, hogy olyat teszel, ami nekik nem tetszik. Csak akkor a hazajutás lesz kérdéses.
2017. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!