Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ettél már kutyahúst? Milyen...

Ettél már kutyahúst? Milyen az íze?

Figyelt kérdés
Aki elvetődik Kínába, Dél-Koreába (és északraXD) az belefuthat. Jó, hivatalosan tiltott, de akkor is.

2017. márc. 24. 08:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azzal hagyjanak a trollok, hogy "De Magyarországon is több kínai kajáldában kutyát adnak a csirke helyett, sőt a csajom egyszer chipet talált a kajában" ez az "ondós gyrossal" együtt évről évre felbukkanó városi hoax.
2017. márc. 24. 08:48
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
egyaltalan nem tiltott, en eszak vietnamban rengeteg piacon lattam nyers kutyahust, fustolt kutyafejeket stb, rengeteg kajalda hirdette hogy naluk van kutyahus, de en soha nem kostoltam es nem is akarom
2017. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
oljian mint a ctsirke
2017. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Sertéshez hasonló, csak kevésbé zsíros. Kicsit savanykás.
2017. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Kinaban ettem ketszer, elso alkalommal egy komolyabb etteremben valami porkolt feleben volt, de agyon volt fuszerezve, nagyon puha volt es a teljes kaja nagyonnagyon finom volt. Kulon a husrol nem tudtam megallapitani semmi furasagot, inkabb a tobbi fuszert ereztem rajta. Masodszorra egy kisebb kajaldaban egy nyarson sutott kutyusbol kertem par darabot, nagyon ragosnak ereztem, az ize leginkabb marhahusra hasonlitott, nem jott be.
2017. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Még nem, de kipróbálnám, csak nem kínai ízesítéssel.

Kínában már voltam, de ott semmi jót nem lehet enni, mindennek ez a nyúlós ragacsos szósza van aminek ráadásul az íze is borzalmas, a higiéniáról nem is beszélve.

2017. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Miért kell mindig csak minden megzabálni?de kb olyan íze van mint az embernek.
2017. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, azért, mert finom. :D
2017. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Ez aztán magas szintje a létezésnek :)
2017. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha ennyire finnyásak vagytok, akkor egyetek fényt meg követ.
2017. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!