Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi tetszik az embereknek...

Mi tetszik az embereknek Dubaiban?

Figyelt kérdés

Tapasztalataimból csak az olyan emberek járnak oda, akikben semmi kultúra sem szorult. Az egész Emírségekben semmi sincs csak sivatag és gyárak, amit maximálisan az olajok paradicsomának nevezhetnénk el, az egyetlen látványosság csak Dubai, amit az olajnak köszönhetően epítettek fel röpke 10 év alatt. Persze mit számít, hogy az óceánok és a tengerek jelentős százalékát szennyezték.

Üres csontvázakat látok, amiket a mai nőkhöz tudnék hasonlítani. Utánozzák a nagyokat és szépeket, ezért kell a plasztika, a szépség, a fogyókúra és a gazdag pasik. Dubai is ugyanúgy utánozza tegyük fel New Yorkot, ami eredeti, ami évtizedekig a kultúrát gyarapította, művészek éltek benne, alkottak, filmeket forgattak. New Yorkba azért megyek, hogy érezzem ennek a szellemét.

Én is megválaszolom a kérdést, a felszín tetszik az embereknek.

Nektek mi a véleményetek?



2017. ápr. 2. 19:34
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A mai nők kapcsán egyáltalán nem akartam általánosítani, szóval javítom, és inkább a nők ennek a kategóriáját használom.
2017. ápr. 2. 19:37
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
szerintem annyi az egesz hogy tul van hype- va Dubai es el lehet vele dicsekedni a szomszednak, mellesleg New York- nak pont akkora ertdke van minden szempontbol mint Dubainak vagyis semmi. egyil helyre sem mennek el
2017. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%

Igénytelenség.


New York helyett is egy európai nagyvárost választanék.

Ha sokat "tudok" költeni és egzotikusra vágyom, akkor egy keleti nagyvárost. Néztétek, már New York utcáit Google térkép utcanézetben, hát..., számomra az nem kultúra.

Mennyi mindent nem láttam még Magyarországon!

2017. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
86%
A pénz tetszik nekik.
2017. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Jelenleg New York is a hírhedt kategóriába tartozik a kortárs művésztelen "művészeknek" (igénytelen zene, ponyva hálivúdi filmek) és a menjünk el a Times Square-re fényképeszkedni turistáknak köszönhetően. Bár tény, hogy Amerika nem rendelkezik akkora múlttal, mint Európa, mégis van szép művészettörténete, hatalmas írók, filmrendezők, színészek, zenészek éltek és alkottak a fénykorában. Én még mindig érzem ennek a jelenlétét.
2017. ápr. 2. 20:33
 6/23 anonim ***** válasza:
67%

Talán az adómentesség.

Én olyan lélektelen helynek érzem.

2017. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%

Mindenki oda jár, ahová akar. Mi ezzel a probléma? Dubajról pedig akkor alkoss véleményt, ha már jártál ott.

Nyilván nem jártál még, mert ha jártál volna, akkor nem írtál volna ennyi badarságot...

2017. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem említettem meg, hogy ne járjanak. Felőlem. Én csak ezt a jelenséget vizsgálom, hogy miért, de már tudjuk a választ: felszín és igénytelenség
2017. ápr. 2. 21:37
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
Én egy jelenséget látok itt, ami az irigység. És nem azokra gondolok, akik voltak Dubajban.
2017. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Van lehetőségem Dubajba utazni, de nem akarok, inkább értékesebb helyekre költöm azt a pénzt. Szóval az irigység kizárt, és amennyiben a véleményformálás irigységgel párosul, az elég morbid.
2017. ápr. 2. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!