Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Törökország tengerparti...

Törökország tengerparti üdülőövezete (Antalya) mennyire biztonságos idén nyáron? Mennél oda nyaralni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 15:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%

Ezt most senki sem tudja tutira megmondani neked.

Igen sokan tűnnek el mostanában Törökországban nyomtalanul, és igen-igen bizonytalan a helyzet. Az meg nem lesz rád írva, hogy -véletlenül arra járó- turista vagy és nem pl. egy ellenzéki tüntető. Ráadásul a halálbüntetést is bevezetik hamarosan...

2017. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
nem
2017. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Elso :D. Ezt a hiradobol masoltad? Ott szoktam ilyen Torokorszagban elve, Torokorszagbol meglehetosen mulattatonak tuno dolgokat hallani. Van problema az orszagban, persze, de ez az odalatogato turistat (plane a tipikus turista regiokban) kb. annyira erinti mintha valakit ovaintenel a Szegedre valo latogatastol Orban vagy a CEU miatti tuntetes miatt. A tavalyi puccskiserlet alatt pont mi is atugrottunk nyaralni az egyik tengerparti, "hoteles" varosba, es emlekszem, hogy nehany turista tolunk kerdezgette, hogy mi tortent, mert "mintha lett volna valami tegnap este a hirekben". Tehat kb. ennyire vannak elszigetelve a tipikus turista paradicsomok. Szoval, en delkeleti orszagreszben elve is azt mondom, menj nyugodtan. Tok jo ajanlatokat lehet kifogni miota tavaly ota az oroszok bedaraltak a turizmus jo reszet.
2017. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó!

Ne engem akarjál meggyőzni, mert mint látod, nekem kialakult véleményem van Törökországról.

Kérlek, hogy -bár nem szokás ezen az oldalon-, de tartsd tiszteletben más véleményét is.


A kérdező meg eldönti majd, hogy megy vagy nem megy...

2017. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
17%
En nem akarlak meggyozni (ezt hol lattad?) :D. Csak jot nevettem.
2017. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%

Biztosan láttad, Törökországba hegyekben állnak a 4 csillagos all inclusive szállások 11 euró per fő per éj ártól. Ha nem hiszed, átküldök neked legalább 50 ilyen luxushotelt, amit bármikor lefoglalhatsz.

Jól olvastad, napi 3-5000 forintért mérik arrafele a habzsidőzsi luxushoteleket. (Egyébként ha valami megveszekedett irodával mennél, már csak azért is joggal nézhetnél ezekre rá, hogy megkérdezd, normális, hogy ezek eladnak nekem valamit százezrekért, ami nekik 20 ezerbe került???)

Ez nem véletlen. Ugyanis a kutya nem megy oda. Személyes tapasztalatot fogok neked mondani, mert igenis jártam arra, elmehetsz, klassz is a hely. Lesznek géppisztolyos rendőrök az utcán, és valószínűleg haza is fogsz egyben térni. De könyörgöm, tényleg azt akarod, tényleg azt gondolod, neked támogatnod kell a környék legaljasabb, legundorítóbb rendszerét bármilyen módon?

Nem találsz máshova normális áron repülőjegyet, szállást?

Segítünk hidd el.

De olvass, és próbálj gondolkodó emberként dönteni.

2017. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Kicsit túl messzire mentek a válaszok.


6 éve és 7 éve is voltunk Törökországban all inclusive szállodában, és imádtuk, csodálatos volt, tényleg, ezért szeretnénk visszatérni.

Az biztos nem igaz h kutya nem megy arra, tavaly 11 ezer magyar üdült ott, és a magyar utazási irodák kínálatában (természetesen nem önállóan mennénk) nem olcsó, főleg az a szálloda amit mi kinéztünk.

Szóval nem tudom, egyik válaszoló se írt egy kivételével szinte semmit hasznosat se, mindenki csak vagdalkozik.

Amúgy hol lehet 5000/éjért kapni 5 csillagos szállodát??? Tényleg kíváncsi vagyok.

2017. ápr. 18. 19:38
 8/19 A kérdező kommentje:
Első meg teljesen nonszensz dolgokat ír, egy 5 csillagos szállodában ülve nem fognak tüntetőnek nézni, az meg nem értem hogy érinti a tárgyat hogy esetleg pár hónap/év múlva bevezetik a halálbüntetést - elárulom h az USÁban is van pár államban, akkor oda se mész? :-)
2017. ápr. 18. 19:39
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Miert mennetek utazasi irodaval Torokorszagba? Istanbulig repjegy Pegasusszal 38 eurotol van, onnantol meg vagy 6-7 torok legitarsasag belfoldi jegyei kozul valogathattok, amik (az jol kiepitett belfoldi legikozlekedes miatt) orszagon belul 3-4 ezer forintok. Plusz bookingon fent van az osszes hotel velemenyekkel ebben az idoszakban gyakran az emlitett arakon. De mindenkepp olcsobban hiszen ott nem terheli az utazasi irodaban dolgozok munkabere meg oradija.
2017. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Utolsó sajnos nincs igazad. Most lecsekkoltam és a booking.com-on a kinézett szálloda 71 ezer/éj, de ebben nyilván nincs benne a repülőjegy. [link]


Míg a Green Travel utazási irodával 580 ezer, repülőjeggyel, illetékkel, biztosítással.

[link]


Jó drága :-/


Na mindegy megnézem a hotel tavalyi értékeléseit a tripadvisoron, van szép számmal németül és angolul, aztán az alapján döntök.

2017. ápr. 18. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!