Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Törökország (Antalya) mennyire...

Törökország (Antalya) mennyire biztonságos most oda elmenni nyaralni? Van olyan, aki megy idén nyáron?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 07:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
nem biztonsagos mert a migrancsok mindent elleptek es a turistak husat eszik es a veruket isszak, iden mar senki nem megy oda
2017. máj. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Semmi nincs ott. De te ne menj oda, mert a végén még kihagyod a heti köztévé adagodat, vagy még a végén ott belenézel az ottani agymosásba, és még több hülyeségen fogsz gondolkodni.
2017. máj. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
Senki nem megy mert teljes anarhia uralkodik ott!Aki megis menne azt a hataron visszafordutjak es megkerik valasszon masik uticelt!
2017. máj. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Valami értelmesebb válaszokat vártam volna, pl. aki megy oda, vagy menne, de csak nem megy! Köszönöm, az ilyen hozzászólások kiméljenek, akik nem tudnak normálisan válaszolni!
2017. máj. 31. 13:09
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
2-es vagyok. Ezt ugy irtam, hogy a regio mellett elek, egy masik parti nagyvarosban. A kerdes attol meg nem lesz ertelmesebb, ugyhogy jobb viccel elutni :D.
2017. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

"Valami értelmesebb válaszokat vártam volna, pl. aki megy oda, vagy menne, de csak nem megy"


Na mert ez aztan ritka értelmes.......de még azt áruld mar el neked/rajtad mit segít/valtoztat az hogy valaki ment volna de nem megy?!?

2017. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mert érdekelne, hogy aki mer menni,miért, és aki nem, mert veszélyesnek találja oda a nyaralást, az is irja meg! mivel szeretnénk menni oda nyaralni, de még nincs befizetve, ezért vagyok tanácstalan! gondoltam, hátha vannak nálam okosabbak!
2017. máj. 31. 16:19
 8/20 Pionir válasza:
Jól gondoltad! Vannak nálad okosabbak. 😅😎 Bocsi. De ne higgy el mindent, amit a "királyi tv harsog" menj nyaralni,és érezd magad jól! De ne feledd, iszlám ország,más szabályok, más törvények. Ha normális ember módjára nyaralsz, pihensz, strandolsz,és nem felejtesz el borravalót adni (baksis) akkor tutira jó lesz!
2017. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Antalya-val kapcsolatban hány olyan hírt hallottál mostanában amiből arra következtetsz hogy veszélyes? Én egyet sem. Ebből szerinted mi következik? Hogy életveszélyes oda menni vagy hogy jól fog érezni magad ott?
2017. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem felesleges ezen agyalni, hogy mi biztonságos és mi nem. Mivel teljesen kiszámíthatatlan az egész. Franciaország,Németország,Svédország,Egyesült Királyság,Törökország,Amerika,Belgium... nem háborús övezetekről van szó, ahol sajnos egyértelmű lenne, hogy naponta vannak lövöldözések,robbantások,sérültek. Mert ha naponta történnek nyilván ne menj.

Mondjuk azt javasoltuk volna pár hete, hogy menj el Manchesterbe, mert ott még nem volt semmi. Erre elmész és ..egy támadás. Kiszámíthatatlan.

Naponta történnek autó balesetek és senki sem fél. Emberek napi 20 szálat szívnak el és mégsem félnek a következményektől. Naponta esznek műkaját és mégsem aggódnak az egészségükért, de ha Párizsban volt egy terrortámadás akkor nem mennek Marseille-ba sem,nehogy bajuk legyen.

Bármiben meghalhat az ember, csak valami nagyobb hírértékű és jobban pánikot kelt az emberekben, sőt a média direkt pánikot kelt az emberekben. Pont azért is, mert ritkábban történik. Döntsd el te, hogy mitől félsz és minek van nagyobb esélye.

2017. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!