Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Lehetseges kenne, hogy Thailan...

Lehetseges kenne, hogy Thailand-ra utazott ill oda utazni szándékozó, emberekkel felvegyem a fe a kapcsolatot? Ajanlana valaki thai nyelvtanulasra internetes megoldast?

Figyelt kérdés

Minden erdekel,veleny.. aki volt mar ott...

Regota almodozom, hogy hosszabb idore ..oda..menni..


Van meg akit ez erdekel?

Informaciora lenne szuksegem..orszagrol..tajegysegekkel..szokasokkal..

Köszönöm!!!



#Thaiföld #utazás Thaiföldre #Thai nyelvtanulás
2017. jún. 6. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Mi minden évben ott nyaralunk. Ha van kérdésed írd, és ha tudok válaszolok rá.

De azt az elején megírom, hogy kitelepedni nagyjából olyan nehéz mintha Amerikába akarnál költözni.(utána jártunk, mert volt idő amikor mi is ki akartunk költözni) de ha többször mész ki nyaralni, akkor megismered annyira az országot, hogy rájöjj, csodálatos ország, de élni rosszabb mint pl: Magyarországon.

2017. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

a thai nelvet netrol nem fogod megtanulni, sokkal jobbak az eletkorulmenyek mint itt de ez nyilvan soktenyezos

ki lehet koltozni de legy jo valamiben pl management, IT, stb

en ha kikoltoznek eszakra mennek chiang mai kornyekere

2017. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

[link]

Itt tanulhatsz online. Nem mondom, hogy gyors, de fájdalmatlan és szórakoztató. Bár nekem a Colloquial Thai tankönyv jobban beválik. Ha nem akarod megvenni, keress rá interneten, manapság mindent le lehet tölteni.

2017. jún. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2017. jún. 7. 22:11
 5/9 anonim válasza:

Facebookon van egy csoport: Bucket List Travel. Alapvetően arról szól, hogy mindenki megosztja az élményeit, de talán ott találsz útitársat. Én japánba keresek... :)


Internetes nyelviskolát nem ismerek, de én ezt használom: interpals.net

Ez az oldal arra szolgál, hogy a világ minden tájáról származó emberkék levelezhessenek. Alapvetően a nyelvtanulás céljából, és mindenki szívesen beszél a másiknak az országa dolgairól. :)

2017. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!!!
2017. jún. 9. 08:45
 7/9 anonim ***** válasza:

En kint tanulok thaifoldon ha van kerdesed irj ram.

Kitelepedni meg lehetetlen nem egy kulfoldi barat orszag

Addig jo vagy amig nyaralsz de ha dolgozni szeretnel ... vagy kint elni...

2017. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, ertem...
2017. jún. 19. 05:39
 9/9 anonim válasza:
thai nyelvvel csak az a gond, hogy ahány „megye” annyi dialógus.. délen máshogy beszélik a thait mint (pl. nálunk a vidékiek a magyart) csak itt szavak is amik mást és mást jelentenek. Te a Bkk thait tanulnád ami jó jó de délen nehezebben értheted meg megadt.A netes tanulás azért nem túl jó, mert sok sok olyan szó van amit 3 féle hangsúllyal mondanak. Nagyon nem mindegy, hogy használod. Viszont, tanulói vízummal tartózkodhatsz az országba (csak pecsétért kell a malayokhoz menni). Cáfolom azt ,hogy lehetettlen kint élni.. nem lehetetlen én is több évet kint töltöttem a semmire. Az viszont más kérdés, hogy európainak kint élni milyen (minőség)… munka van dögivel, lehet is hivatalosan dolgozni csak oda kell állni… Közel 1,5 éve itthon és bizton állíthatom, hogy sokkal, de sokkal egyszerűbb az élet mint hööön szeretett hazánkba….
2017. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!