Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Miket érdemes megnézni Balin?

Miket érdemes megnézni Balin?

Figyelt kérdés

Elég jól néz ki, meg mondják is hogy jó Bali úgyhogy arra gondoltam elmegek egy szűk hétre. Láttam képeket is és tényleg jól néz ki a hely. Állítólag nagy a csóróság, ezért minden olcsó is. Azért az sem mindegy ha olyan messze megy az ember.

Miket érdemes ott megnézni? Szombati napon indulnék és pénteken vissza, de lehet nem pont ezeken a napokon. Ennyi időbe mit érdemes belesűríteni?

Repülőjegyet hol lehet keresni olcsón? Oda is mennek ilyen olcsóbb járatok? Azért első osztályon nem akarok utazni... 😀



2017. júl. 16. 04:36
 1/8 anonim ***** válasza:

ennyire tájékozatlanul elindulni valahova, hihetetlen

ha semmit nem tudsz Baliról akkor miért azt választottad miért nem pl az Adaman szigeteket

kb 5 napig voltam Balin, nagyon nem jött be, ha nem lett volna repjegyünk akkor már az első nap tovább állok, szar turistagettó az egész, turista árakkal

amúgy bérelj robogót és járd be szigetet, van sok templom, van vulkán, mind mind jó turista kopasztó hely

repjegyet Bangkokba vagy Kuala Lumpurba érdemes nézni és onnan pl AirAsia-val Balira.

2017. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Aki Balira utazik, annak ajánlom ezt a könyvet:

[link]

2017. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nem is annyira jó hely bali?

Közben csetelek egy indonéz csajjal és lehet jönne velem oda. Ezért gondoltam.

2017. júl. 16. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
nem azt mondom hogy nem jó de nekünk nem jött be, aki turistagettóra vágyik annak jó de akkor meg minek Balira menni, szerintem túl hype-olt arra jó hogy menőzz vele, sokkal jobb helyek vannak Indonéziában de persze oda nem egy hétre kell menni
2017. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem igazan a turistas reszekre szeretnek menni, inkabb el a kulvilagtol. Ha jol olvasom Ubud es kornyeke az pont nem ilyen.
2017. júl. 16. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:
milyen nem Ubud? mi pont Ubudon voltunk de jó szar volt, ha elmész jó messzire a szigeten akkor lehet jó
2017. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy Ubud tömve van turistákkal. Ellene tért ubudba egyáltalán nem akarok menni.
2017. júl. 16. 15:36
 8/8 anonim válasza:
Az elozo valaszolobol dol a bunkosag, eloszor is Balira nem ot napra kell menni, hanem legalabb ket hetre. A sziget televan kulturaval, es nagyon spiritualis hely. Vannak rengeteg szep templom, sok helyen lehet majmokkal talalkozni, nekem pl ez tok nagy elmeny volt. Foleg Ubud hires ezekrol. Az oceanpart pedig nagyon jo szorfozeshez, bar tenyleg van 1-2 hely, ami televan ausztral turistakkal. De akkor sem mondanam 'turistagettonak', en nagyon sok indonezzel, balinezzel beszeltem az utam soran, nagyon baratsagosak az ottaniak. Nem tudom, hogy a masik valaszolo milyen programokon vehetett reszt, amibol ez jott le neki, en Ilyet meg senkitol nem hallottam. Persze attol fugg, ki hogy all a helyhez alapbol ;)
2017. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!