Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ti elmennétek így Dél-Koreába?

Ti elmennétek így Dél-Koreába?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, régi álmom, hogy elutazzak Japánba egy hónapra, mindig is érdekelt az ország, a kultúra, a nyelv, meg is tanultam japánul középfokon felüli szintre. Viszont munkahelyemen megismerkedtem egy koreaival akivel annyira jól kijöttünk, hogy felajánlotta, hogy menjek el hozzá 1-2 hétre, ha van kedvem.

A dilemma igazából abból adódik, hogy mivel gyerek korom óta ez az álmom már mennék nagyon. Viszont Japánba, nem Dél Koreába. Őszintén Korea nem is igazán érdekel, nem ismerem sem a nyelvet, sem a kultúrát, ugyanakkor annyi pénzt még nem tudtam összegyűjteni, hogy egy hónapot nyugodtan el tudjak tölteni Japánban. Ezt a két hetet Koreában viszont egy repjegy árából megúszhatnám, mivel szállásra nem kéne költenem sőt valószínűleg még kajára sem nagyon. Ti kívülállóként mit gondoltok, menjek el most és halasszam Japánt későbbre vagy inkább várjak még pár hónapot és menjek Japánba?



2017. júl. 29. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon Japánba szeretnél menni, akkor ne menj.

Viszont lehet később meg Korea kezd majd el érdekelni, és megbánod hogy most nem mentél.

Én mindenesetre mennék, több emlékem lenne. Na meg Korea is gyönyörű.

2017. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ne hagyd ki:)
2017. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez így nehéz, mert ezek szerint nagyon érdekel Japán és még a nyelvet is beszéled.

Viszont szerintem Korea meg egy olyan hely amiről keveset tudunk és nem gondoljuk mennyire klassz hely. Én is így voltam vele, majdnem véletlenül alakult úgy hogy ott oda utaztam. És az egyik legklasszabb város volt ahol jártam, azóta is visszavágyom! Van olyan ismerősöm aki Tokióban és Szöulban is járt és Szöult jobbnak tartja.

Szóval Korea mindenképpen ajánlatos, aztán, hogy neked Japán helyett érdemes e az nehezebb kérdés.

2017. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!