Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szerintetek mérnöki diplomával...

Imgood kérdése:

Szerintetek mérnöki diplomával elhelyezkedhetek munkahelyileg Dél-Koreában? És megélhetek belőle?

Figyelt kérdés
Persze az angol és a koreai nyelv megvan már csak a koreai írást kell gyakorolgatni,már rég óta tervezgetem hogy ki megyek és ott lakok csak nem vagyok benne biztos hogy sikerülhet-e élelmiszert venni+lakbérletett fizetni+gyüjtögni ugye házra. VÁLASZOKAT NAGYON SZÉOEN KÖSZÖM!!! ez fontos a számomra!

2017. aug. 5. 21:37
 1/6 anonim válasza:
Szerintem érdemes megpróbálnod. Egyszer élünk nem? Persze megfelelő tőkével elindulni Magyarországról és nem csak bele a vakvilágba. Mivel lehet hogy szükség lesz egy kis időre mire munkát találsz, és addig élni kell valamiből. Sok sikert és szerencsét hozzá!
2017. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valójábol magyarországon akarok elkezdeni dolgozni csak hogy meglegye a rutinom mert ugye egy rutinos embert jobban felvesznek. Amúgy köszönöm a választ és a támogatást!
2017. aug. 6. 01:16
 3/6 anonim ***** válasza:
a távol keleti népek , kína, korea, japan, nagyon zárkózottak és bizalmatlanok az idegenekkel szemben, de ha megy a koreai nyelv akkor nem lehetetlen, viszont én nem várnék egy percet sem hanem mennék. keress koreai cégeket a diplomádnak megfelelően és kedz el küldözgetni a cv-t (koreai nyelven)
2017. aug. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6%
Furcsa, hogy mérnöki diplomával (tehát kellene legyen érettségije is) valaki ne tudjon helyesen írni az anyanyelvén...
2017. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Furcsa az is, hogy lassan nincs olyan kérdés, ahol nem kötnének bele a helyesírásba. Unalmas már egy kicsit. Könyörgöm emberek vagyunk, mindenki hibázhat... (itt most az olyan hibákról beszélek ami figyelmetlenségből adódhat és nem szarvashiba, vagy esetleg direkt így írja a kérdező Pl. Muszáj helyett muszály..)
2017. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van lehetőséged. Például én itt vagyok Seoulban már egy éve, Gangnamban lakom (luxus negyed) Nyelvet 6 szintből 3-at csináltam meg (600 óra, meg is szenvedtem vele). Plusz cserediák voltam Korea 5. legjobb egyetemén. Én a kotrán keresztül találtam állást, folyamatosan rakják ki az állás hirdetéseket ahol külföldieket keresnek a Facebook oldalukon, checkold le [link]
2017. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!