Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Az, aki esetleg volt Thaiföldö...

Az, aki esetleg volt Thaiföldön, Pattayaban, az el tudna látni pár hasznos tanáccsal?

Figyelt kérdés
Főleg az éjszakai élethez kapcsolódó tudnivalókra lennék kíváncsi.
2017. szept. 4. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Magas, mely hangú "nőkkel" vigyázz. Soknak meglepetès van a làba között.
2017. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha a pig-pong shownál belelövi a p.n ájából a labdát az italodba, már ne idd meg.
2017. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld az ádámcsutkás nőket.
2017. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Tőke van a menyasszonynak!
2017. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Mi a baj ezzel? Nem meleg, csak alternatív.

:)

2017. szept. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
92%
Nem Pattayaban voltam, de annyit elárulhatok, hogy Thaiföldön vékonyak a csatornák, és ezért, ha csak egy kis WCpapírt húzol le, már eldugul, inkább dobd a WC melletti kukába. A csapvízből semmi mértékben, én csak a fogkefémet vizeztem be, és egy napon át ürült ki a gyomrom. Thaiföld szinte minden részén megtalálhatóak az ott "Ladyboy"-nak nevezett férfiak, akik nőként öltöznek, viselkednek, és különféle hormongyógyszerek hatására mellet növesztenek. Vigyázz velük, mert jobban sminkelnek igazi nő társaiknál, és ezért a szép nő látszatát kelhetik.
2017. szept. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!