Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ötleteket szeretnék kérni...

Ötleteket szeretnék kérni tőletek, hogy Ti miként vinnétek be alkoholt a Maldív szigetekre?

Figyelt kérdés
Természetesen 1-2 literről lenne szó, csak saját fogyasztásra, eddig a tusfürdős flakonig jutottam. :)

2017. szept. 17. 03:36
1 2
 1/14 anonim válasza:
43%

Idd meg előtte, komám, és vidd be a hasadban! :D


Ez a tusfürdős nagyon profi. xD

2017. szept. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Akinek van pénze a Maldívra az nehogy már két üveg alkohol áráért smucigoskodjon:-D
2017. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, egy oldal is ezt ajánlotta...:

Mivel Muszlim ország, ezért nem nézik jó szemmel, ha a látogató alkoholt visz be az országba. Az alkoholos itókákat a vámnál elveszik. Ha valaki mégis ragaszkodik a saját pia beviteléhez, az öntse az alkoholt valami megtévesztő külsejű folyadéktárolóba.

2017. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Elolvastam a konzuli tájékoztatót, ezek után én nem igen vágyom oda...

[link]

2017. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, egy merőben eltérő kultúrájú országban, ahol ráadásul magyar külképviselet sincs, eléggé merész dolog rögtön a belépéskor keresni a bajt. Gondolj bele: odaérsz, leszurkoltál a repjegyért és a szállásért nem kevés pénzt, aztán egy rosszabb kedvű hivatalnokot fogsz ki. Szelfi helyett rabosítás, ocean resort helyett egy szakadt maléi fogda priccse. Vagy legalábbis órákig tartó eljárás végén jókora bírság.


Vedd inkább tudomásul, hogy resort = van pia, utca ='nincs pia.

2017. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bemész a TESCO-ba, veszel egy pálinkafőzőt, feladod a kinti címedre, mire odaérsz csak annyi a dolgod, hogy a piacon veszel maniókát, kókusz, narancsot vagy ami éppen van és már mehet is a móka! Ja, fontos, hogy gézpalackot is vigyél magaddal, mert ott nem biztos hogy kapsz! :)
2017. szept. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Látom sokan ráérnek! :) Csak ennyire futotta? Még mindig a tusfürdős flakon a nyerő! Azt hittem fogok jobb ötleteket kapni...
2017. szept. 19. 03:17
 8/14 anonim válasza:
Nagy termosz, benne pálinkás üveg, és öntsd fel valami sötét nem átlátszó cuccal. (sötét tea, leves, bármi)
2017. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#4 olvasd el még egyszer a biztonság fejezetet, majd vesd össze bármely európai országéval. Aztán közöld velem, amelyik ország biztonságosabb. Rettentő kíváncsi vagyok.


Igen kérdező, sokan vették a fáradságot, hogy megértsenek és segítsenek. De úgy tűnik csak egyet értettél meg. Pedig van több is. Én csak ennyit segítek, gondolom hasonló "köszönetért". Arra (sem) tartok igényt.

2017. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Tényleg nem értjük amit akarsz, mert az országba bevinni szigorúan tilos szeszesitalt, viszont a szállodákban (külföldiek) kaphatnak. Mi a fenéért akarsz becsempészni akkor?
2017. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!