Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Érdemes lenne kimennem Szibéri...

Érdemes lenne kimennem Szibériába?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam rajta és nekem a legvonzóbb, mint egy mese, hatalmas fenyőfák, husky kutyák, süvítő szél, fehéresszürke égbolt mint egy viking sagában. Szeretem a hideget, az ujgorok meg a magyarok nagyon közeli rokonai. Elég békés hely, nem? Van ott kapcsolat a külvilággal, vagy találhatnék egy munkát?

2017. szept. 23. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdések, de ha érdekel a valóság, akkor először szerezned kell orosz vízumot, ami nehéz dolog, amennyiben nem csupán 1-2 hetes turistaútra mész, lefoglalt hotellel és visszafelé szóló repjeggyel...
2017. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Persze , biztos találnál munkát valamelyik kolhozban, vagy erdőgazdaságban. Meg a vodkát is nagyon kellene szeretni.

Az ám nem ilyen hideg mint amit te szeretsz. Az 50-60 fok se ritka.

https://www.youtube.com/watch?v=3KInXvWoq9U

2017. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, Szibériában speciel elég jó munkalehetőségek vannak, mert pont a természeti adottságok miatt kevesen vállalják el az ottani munkákat. Így mondjuk 8-10 év ottani munkából elég csinos házakat szoktak az emberek felhúzni a szülőföldjüket visszatérve. A gond inkább az, hogy nyilván a hazai munkaerőt preferálják.
2017. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Na igen...sziberia mar csak az a hely ,ahova gondolsz egyet azt csak ugy kikoltozol......a realitás erzekeden csiszoljal még
2017. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokadszorra ugyanaz, troll.
2017. szept. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!