Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ti mennétek nyaralni Szaud-Ará...

Ti mennétek nyaralni Szaud-Arábiába?

Figyelt kérdés

illetve néhány év múlva, amikor már látszik a hatása annak, hogy elkezdenek megnyílni, most pl egy harmadnyi Magyarország méretű várost akarnak építeni, ezt megnéznétek?


Jelenleg egyébként be lehet utazni, én mintha azt hallottam volna, hogy oda nem nagyon lehet turistáskodni csak úgy?



2017. okt. 28. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Határozottan nem. Barokkos túlzás, hogy "kezdenek megnyílni". Még Dubaiba sem mennék, pedig ők "nyitottak". Amíg nem tudnak civilizáltan viszonyulni másokhoz, addig nem kapnak a pénzemből.
2017. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ott nincs turistavizum. Maximum csoportos utazasokat szerveznek oda, de az sem garancia, hogy belephetsz.
2017. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy mennék, miért ne? Viszont az új városuk egyáltalán nem érdekel. Nincs turizmus így nincsenek turisták sem jelenleg.
2017. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel turista cèlű vìzumot nem adnak ki, ezèrt nem. Csak üzleti cèllal, illetve vallàsi alapon kaphatsz vìzumot. (Mekkàba mèsz, ès muszlim vagy, akkor kapsz.)
2017. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Dubaiban voltam, nem sokat veszítettem volna ha soha nem megyek el. Soha nem mennék Szaud-Arábiába mert ott konkrétan nincs semmi, csak üzletek, plázák. Annyi pénzből ami egy ilyen nyaralás kerülne sokkal szebb, érdekesebb országokba mennék, ahol van látnivaló is, és nem vásárlásról szól az egész.
2017. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Én szìvesen mennék. (Mondjuk én kb a világ összes országába ellátogatnék:)

De ahogy a többiek is mondták, nem igazán egyszerű bejutni.

2017. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralni semmikeppen sem, mivel nyaron kb. 45 C feletti a napi atlaghömerseklet. Ha nö vagy, akkor nem tudsz oda menni, mivel egy ferfi - altalaban rokon kell, hogy a repülöterröl elhozzon. Ferfi kiserete nelkül nem tudsz a repterröl tovabb jutni. Vizumkötelesseg van, ami kb. 220 EUR. Egyebkent nagyon konzervativ szabalyaik vannak. Rettenetesen gazdag, jomodu orszag, utazasi iroda altal szervezett utat meg nem lattam oda. Egyenileg nem mennek, a szomszedorszaggal, Jemennel konfliktusaik vannak, amik problemakhoz vezethetnek Szaud Arabiaban is. En most jöttem vissza Szaud Arabia masik szomszedorszagabol Omanbol, az egy abszolut biztos orszag, fantasztikusan szep es sokretü a termeszet, gyönyörü moshek, ahova viszont nem lehet csak ugy bemenni.. Ajanlani tudom Szaud Arabia helyett!
2017. nov. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már voltam, és nekem tetszett. (Igaz nem nyáron, hanem télen.)
2018. febr. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehet utazni ket het mulva indulok.
2020. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!