Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Jó ötlet Észak Koreába ellátog...

Jó ötlet Észak Koreába ellátogatni?

Figyelt kérdés
Van egy bakancslistám hogy minden országba eljutni és Észak Korea is köztük van. Csak a politikai és katonai helyzete miatt nem tudom hogy érdemes-e.

#bakancslista #Észak korea utazás ázsia
2017. nov. 10. 08:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
erdemes, sem politikai sem katonai helyzet nincsa turistak szempontjabol, amig betartoda szabalyokata a vilag egyik legbiztonsagosabb orszaga
2017. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Valami látványosság amúgy van?
2017. nov. 10. 08:40
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Nézd, szerintem nagyon rossz helyen kezded a tervezést. A gyakorin nincsenek annyira sokan a világlátott emberek, mint a nagy nemzetközi utazós fórumokon és blogokon. Kezdd ott, szerintem.


Ezzel együtt, mivel engem is érdekel Észak-Korea, van egy olyan véleményem, hogy ha maradéktalanul betartasz minden szabályt, akkor egy életre szóló tapasztalat lesz egy észak-koreai utazás. Látványossága természetesen van az országnak, ezek egy része nyilván természeti, de rengeteg politikai-történelmi szempontból fontos hely is van, ami kifejezetten e témakörök rajongóinak érdekesek.

2017. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 D. Brasco ***** válasza:
23%
Ha te itt a gyakorin érdeklődsz eszak korea után neked nem érdemes oda látogatni!
2017. nov. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%

Odautazásod te tervezed meg, a visszaút tervezése az övék.

Ismered az ottani előírásokat, amiket a turistáknak be kell tartani?

Arra ne számíts, hogy ott tanulod meg, mert azt csak több évi kényszermunkád ideje alatt lehet.

2017. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Én nem mennék, ezek után:


[link]


Ő is turista volt. Jó, nyilván az ember kijelentheti, hogy ő nem fog egy fogpiszkálót se ellopni, de érdemes olyan helyre menni, ahol ennyire kőkorszakiak?

2017. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
isten, ennyi demagog barmot, mindent beszoptok amit az usa allit? nem tudtak bizonyitani hogy aanerikai turisat a koreaiak bantottak
2017. nov. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod bizonyítani az ellenkezőjét?

Nincs több kérdésem.

2017. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Igen,jó ötlet Észak Koreával kezdeni. Utána jöhet Szíria, Irak, Afganisztán,Szomália stb.
2017. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Mysticista válasza:
100%
jó ötlet. Észak koreának a legfontosabb a külvilág irányába mutatott kép = propaganda. Mit jelent ez? Azt, hogy a túristák seggét is kinyalják. Azonban el kell felejteni azt a mentalitást, hogy nyaralás buli van. Tisztán elmondják mit lehet és mit nem, hova mehetsz és hova nem. Ezeket vedd komolyan és nagyon pozitív élményekkel jössz haza - persze azt tudnod kell, hogy kirakatot láttál, és nem az ottani midnennapokat :) (utóbbira nagyon kényesen ügyelnek, és jobb ha az ember nem feszegeti a húrt)
2017. nov. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!