Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szerintetek eget kell valami...

Szerintetek eget kell valami külön engedély?

Figyelt kérdés

Jővő hónapban megyek néhány ismerősömmel Japánban.Van egy ilyen furcsa szokásunk hogy akár hányszor elmegyünk egy országba ahol azelött még soha nem jártunk minden egyes alkalommal még nézünk olyan helyeket amit paranormális akkor vagy esetleg betegesek.

Japánban is lenne nem is egy ilyen.Egy van ami kétséges nem tudom hogy szabad-e és nem nagyon akarok újat húzni a törvénnyel.

Meg szeretnénk nézi az Aokigahara erdőt más néven az öngyilkos érdekét ?

Kell ehhez valami féle külön papírt szerezni mondjuk olyat mint Ukrajnában Chernobylhoz ?Vagy csak úgy simán be menjetek oda amikor csak akarok?



#túra #Japán #Aokigahara erdő
2018. jan. 12. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
az egy sima erdo mint barmelyik barhol a vilagban, fogod magad es elmesz megnezed
2018. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2004-ben „Dzsukai- A Fák Tengere a Fudzsi Hegy mögött”) címmel jelent meg egy film Aokigaharáról Takimoto Tomojuki rendezésében
2018. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A filmet láttam ezért is határoztam el hogy élőben is meg akarom nézni.

Elvileg le van zárva vagy körbe van kordonozva és csak egy kijelőlt ösvényen lehet menni konkrétan olyan helyre szerintem nem nagyon engednek be az erdőn belül ahol halottat is lehet látni

2018. jan. 12. 19:25
 4/4 anonim válasza:
Ha körbe van zárva, akkor szerinted hogyan mennek be a öngyilkosságot tervező élők?
2018. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!