Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Ázsia

A kérdés

Mennyi idő elmenni Dél Koreába?

Budapestről Szöülba szeretném megtudni hogy mennyi időbe telik elutazni odáig,mindegy mivel, bár aval tisztában vagyok hogy repülővel hamarabb.

Gondoltam 1-2 napra de szerintem sokkal több, pláne kocsival

Kíváncsi lennék hány kmre van innen?

febr. 14. 10:56  Privát üzenet  

A válaszok
Google: Budapest -Seoul.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 14. 11:24 Privát üzenet

Kocsival talan meg hetekbe is telhet.

Erdemes szem elött tartani, hogy nagyon sok helyen vizum kell, ami több hetes elökeszületeket jelent. Kinaban pl. külön be kell vamoltatnod a jarmüvedet es kapsz egy rendszamot. Valamint kötelezö kiseröt fogadnod a hatarnal. Lehet együtt menni masokkal is es igy megoszlanak ennek költsegei, mert nem jarmüvenkent kell, de akkor sincs ingyen. A pakisztani utakrol meg ne is beszeljünk...

Nem fogok ide adatokat irkalni, mert, ha komolyan gondolod, akkor az lesz a legkevesebb, amit meg kell elöre tervezned, hogy milyen uton mesz. Kalandnak izgalmas lehet, de ha azert nem valasztanad a repülöt, hogy sporolj, akkor nagyon-nagyon elszamoltad magad.

A repülöut pedig attol függ, hany atszallassal es milyen kapcsolodasokkal.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 14. 11:25 Privát üzenet
Ha kalandra vágysz, mehetsz szárazföldön, de a gatyád rá fog menni. Repülővel nagyjából egy nap alatt oda lehet érni, minden beleszámitva.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 14. 11:49 Privát üzenet
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

Az időtartam pár órától kezdve indul......ha mondjuk repulovel indulsz........vagy évekbe ha gyalog mész

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont febr. 14. 12:18 Privát üzenet
A szárazföldi megközelítést némiképp nehezíti, hogy Dél-Korea egyetlen országgal határos szárazföldön és az Észak-Korea.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont febr. 14. 13:18 Privát üzenet
Én nemrég mentem és oda 14-15 óra volt az út egy átszállással 2 óra várakozás volt közötte (Budapest-Isztambul-Incheon)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont febr. 21. 01:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Úgy néz ki, nyáron lenne lehetőségem ellátogatni Dél-Koreaba. Jó ötlet vagy inkább menjek máshová?
Jó ötlet Észak Koreába ellátogatni?
Veszélyes elmenni egy Izrael-Jordánia körútra?
Milyen feltételekkel lehet Dél- Koreába kisállatot kivinni?
1 év múlva utazok Dél-Koreába. Tippek? Többi lent!
Ha lehetőséged adódna elmenni egy túrára Észak-Koreába, elmennél?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Ázsia rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!