Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyi idő elmenni Dél Koreába?

Mennyi idő elmenni Dél Koreába?

Figyelt kérdés

Budapestről Szöülba szeretném megtudni hogy mennyi időbe telik elutazni odáig,mindegy mivel, bár aval tisztában vagyok hogy repülővel hamarabb.

Gondoltam 1-2 napra de szerintem sokkal több, pláne kocsival

Kíváncsi lennék hány kmre van innen?


2018. febr. 14. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Google: Budapest -Seoul.
2018. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kocsival talan meg hetekbe is telhet.

Erdemes szem elött tartani, hogy nagyon sok helyen vizum kell, ami több hetes elökeszületeket jelent. Kinaban pl. külön be kell vamoltatnod a jarmüvedet es kapsz egy rendszamot. Valamint kötelezö kiseröt fogadnod a hatarnal. Lehet együtt menni masokkal is es igy megoszlanak ennek költsegei, mert nem jarmüvenkent kell, de akkor sincs ingyen. A pakisztani utakrol meg ne is beszeljünk...


Nem fogok ide adatokat irkalni, mert, ha komolyan gondolod, akkor az lesz a legkevesebb, amit meg kell elöre tervezned, hogy milyen uton mesz. Kalandnak izgalmas lehet, de ha azert nem valasztanad a repülöt, hogy sporolj, akkor nagyon-nagyon elszamoltad magad.


A repülöut pedig attol függ, hany atszallassal es milyen kapcsolodasokkal.

2018. febr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha kalandra vágysz, mehetsz szárazföldön, de a gatyád rá fog menni. Repülővel nagyjából egy nap alatt oda lehet érni, minden beleszámitva.
2018. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
Az időtartam pár órától kezdve indul......ha mondjuk repulovel indulsz........vagy évekbe ha gyalog mész
2018. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szárazföldi megközelítést némiképp nehezíti, hogy Dél-Korea egyetlen országgal határos szárazföldön és az Észak-Korea.
2018. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég mentem és oda 14-15 óra volt az út egy átszállással 2 óra várakozás volt közötte (Budapest-Isztambul-Incheon)
2018. febr. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!