Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Olyan utazási irodát keresek,...

Olyan utazási irodát keresek, ami egyedül a repjegy lebonyolításában segít. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ajánlanátok légyszi ilyen utazási irodákat, ha vannak? Eddig csak olyat találtam, ami komplett programon belül "segít", ráadásul az én úticélom soha nincs is a listán. (Linyi, Kína)


Egyedül nagyon nehéz összeszervezni, mert Kínán belül át kell szállnom, és szeretném minél kevesebb átszállással megúszni. Viszont ha eleve úgy adom meg, hogy Bécs-Linyi, akkor kétszer-háromszor akar átszállítani, ha pedig külön, nagyon nehéz összeszervezni, de hátha valakinek mégis sikerülne.


Előre is köszi!



2018. ápr. 22. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, minek utazási iroda??? Vegyél egy jegyet Bécsből vagy bárhonnan Pekingbe onnét belső járattal (air China, China eastern vagy southern amelyik megy) utazz el Linyi-be. Az utazási irodapont csak úgy tudja megoldani ahogy te is csak még legombol rólad egy csomó pénzt.
2018. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, és az a logikus, amit te mondasz. Az az egyedüli gond, hogy nem találtam úgy, hogy összeszervezhető legyen a Bécs-Peking/Sanghaj és Peking/Sanghaj-Linyi anélkül, hogy ne kelljen a reptéren éjszakáznom legalább az oda vagy a vissza út alkalmával.

És igen, ez csak kényelmi dolog, valamit valamiért meg ilyenek, de ha van rá egy kis esély, inkább elkerülném. :(

2018. ápr. 22. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem talaltal ilyet, az utazási iroda se fog. De amúgy bárhová bemehetsz, mindenűt meg fogják neked rendelni a jegyet egy kis felárral
2018. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ha van olyan járat ami neked megfelelő, akkor bármelyik repjegykeresőben ott lesz, ha nincs ilyen, akkor az utazási iroda sem fog találni, ők is ugyanazt látják.
2018. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Utazási irodában a ülyék vásárolnak, akik matek, magyar és a többi alapozó órán aludtak vagy telefont nyomkodtak. El kellene döntened, hogy ebbe a csoportba tartozol, vagy abba, akik képesek a kayak, orbitz, expedia valamelyikében néhány mezőt önmaguk kitölteni.
2018. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

skyscanner.hu

Egy random nyári időpontot beütve (júni 5-12 ) beütve volt olyan járat ahol kinában 3-4 órát kell várni oda és vissza a is.

De külön be is állíthatod, hogy olyan járatokat mutasson, ahol az utazás ideje várakozással együtt nem több, mint X óra.

2018. ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!