Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyibe kerülne három felnőtt...

Mennyibe kerülne három felnőtt számára két hét Japánban?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
4 millió körül
2018. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Annyi, mint negyzetgyok(ket hetes ket felnott nyaralasa Gorogorszagban) * 1300.
2018. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ mivel akarod eltölteni azt a két hetet. Nekem 6 nap Tokió 250e volt, bár a repjegyet nagyon olcsón vettem.
2018. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1,5 millió ft-tól az igényeitek függvényében több millió ft-ig.
2018. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
3 045 782,5
2018. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Reméltem, hogy 1,5 millából egy olcsó repjeggyel megúszom. Akkor még jegelem.
2018. máj. 12. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Én minden évben megyek Japánba és ezek a milliós összegek egy kicsit megdöbbentenek. Persze igényektől függ meg különbség van árban például egy airbnb meg egy 4*-os hotel között Shibuya központjában, de én egymagam 250-300 ezerből simán kihozom általában. Persze szezontól is függ. Én legközelebb novemberben megyek Osakába, repjegyet már áprilisban megvettem 135 ért, plusz foglaltam összkomfortos airbnb-t 14 éjszakára 95-ért. Ez eddig 230 egy főre. (Ha két főre foglaltam volna akkor is minimálisan lett volna csak több a szállás.) Innentől megint attól függ, hogy kint mennyit költesz. Én véleményem szerint, ha nincsenek különösebb luxus igényeid 3 főre 1.5 millióból mindennel együtt lazán ki kell jönnie. Ha nem Tokyo vagy Osakába mentek még akár kevesebből is.
2018. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez már jól hangzik. Nagyjából +mennyi a megélhetés, kaja, közlekedés, múzeum?. Én is Osakára gondoltam. Köszi
2018. máj. 14. 05:13
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kaja megint attól függ, ha minden nap olasz étteremben szeretnél enni akkor sok, ha japánban kevesebb, ha meg bevásárolsz és otthon főzöl magadnak ugyanannyi mint itthon. A tejtermékek, húsok, meg bizonyos gyümölcsök jóval drágábbak. De ez mivel csak rövid ideig fogsz kint tartózkodni.


Tömegközlekedés szintén kb annyi mint itt Budapesten, de ott tudsz venni pasmot és távolság arányosan számolja el. Be és kilépéskor mindig érinteni kell.


Múzeumokról nem tudok nyilatkozni nem vagyok nagy múzeum járó.


Osaka amúgy azért is jó választás - főleg ha először mész Japánba - mert ott van vonattal 30 percre Kobe, Kyoto, Wakayama, Nara ezekbe is mind érdemes lehet ellátogatni.

2018. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%

Én is nagyon mennék,még keret is lenne rá,csak csupa csóró barátom van!:(Ha kell egy útitárs,szívesen csatlakoznék,szállásnál még jól is jöhetne,hisz több fele oszlana el a költsége!:)

38éves vagány csaj vagyok:)

2018. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!